İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Reklam Vermek istiyorum!!!

{{DELIKANLIM}}

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya mynete reklam fiytalari yok mecbur degil 20 euro dedigim gibi oraya 100 euro da vere bilirim yeterki guzel biyerde reklamim ciksin...

D

dnturkey

Misafir
{{DELIKANLIM}}' Alıntı:
ya mynete reklam fiytalari yok mecbur degil 20 euro dedigim gibi oraya 100 euro da vere bilirim yeterki guzel biyerde reklamim ciksin...

1000 € ya bulursan iyi :)

ArkadaSYeri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Delikanlim : Turkiye de zannettiğin gibi cok degerli değil Euro.
Mynet'e ne 1000 / ne 3000 € ya reklam veremezsin. 15.000 tekili olan bir site, normal 468x60 banner icin, en az 50 € ister. Minimum 50 €. Site icerigine göre, ziyaretci profiline göre 200 / 400 €ur'a kadar çıkabilir.

Wishmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Senin gibi adamlar 10000 $ verseler yine koymam siteme. Öleceğimi bilsem koymam

Developer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
{{DELIKANLIM}}' Alıntı:
oyunalemi webservise istatistiklerini göre bilirmiyim pagerank 3 olan bir site nasil 15 bin tekil oluyor?

Bu ara yokmu 20 euro ya söyle 15 bin uzeri tekil olan siteler reklam isteyen?

Birşey belirtmek istedim ;
Page Rank, siteye giriş tekillerine göre artmaz, burada yanlışınız var.
Page Rank 5 sitemiz var, günlük tekil giriş 200-250
Page Rank algoritmasının nelere bağlı olduğunu forumda bir araştırıp yazarsanız, hem sizin bilgilenmeniz açısından iyi olur hemde insanlara yanlış bilgilendirmemiş olursunuz.

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
20 euro ve 15.000 tekil hit çok zor.

15.000 tekil hiti olan bir siteye 468*60 reklam vermek en azından 50-100 ytl arası olur. tabi bu sitenin sahibine göre 2 kat artabilir yada düşebilir.

kolay gelsin.

{{DELIKANLIM}}

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Mynet email yazdim bir fiyatlari gelsin bakarim duruma oraya reklam versem 200 euro olsada benim icin sorun olmaz. Ben diyorumki 15000 tekil olan varsa buraya site yazsin ayrica istatistikler bakip ona cevap yazcam suan webservice ve iyinet vermeyi dusunuyorum ve kac diger sitelerede benim icin uygun neyse onu yapcam.

Herkes sunu bilsin 20 euro konuyu kapatim amacim baskaydi degisik oldu ayrica 20 euro reklam aramiyorum guzelse hak ediyorsa 1000 veririm reklam almak isteyen buyursun site ismi istatistikleri yazsin bakcam ona p.m atcam...

Wishmaster okadar param olsa sana verip reklam yapmazdim o parayla sanalda en buyuk siteyle ortak olurdum... Paranin acmadigi kapi yoktur buyuk konusma....
saygilarimla

{{DELIKANLIM}}

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Karar verdim google adwords reklam vercem biyere uye ol tum sayfalarda reklamin ciksin bundan iyisi mi var hem fiyatida kendin belirliyorsun :)

{{DELIKANLIM}}

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tsk ederim yalniz adwords tam anlamiyorum simdi hem adwords var hemde adsense sorun olmaz degilmi? Bide belirli bir fiyata geldigi zaman durdurup hesap kapata bilirmiyim?

M

Mete

Misafir
satmayı dusunursen domainini almayı dusunurum ozel mesaj atarsın satmayı dusunursen.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5