İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Reklam Vermek istiyorum!!!

{{DELIKANLIM}}

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Selam ben Www.Delikanlim.De nin reklami vermek istiyorum söyle tekil hit 15000 uzerinde olan yukarda banner olcak yani sitemin logosu olcak ne kucultcek nede buyucek bunun icin 20 euro ayirttim. Öyle siteler varsa lutfen buraya yazsin bakcam ve sizlere haber vercem. Bu 20 euro gecen irc linkimi biyere bagladim normalde 40 euro anlastik yarisi yolladi yarisi sonra ama 3 gun sonra ben chate yokken aoplarima soplarima zline atip laf atip global reklam yapip ayrica sitemde virus varmis bizim siteden gelin diyen www.cafearkadas.com dan aldim ve bu para kendime helal görmedigim icin ve yaptiklari bu sorumsuzluk haksizlik yuzunden geri yollamiyorum ve reklam vermek istedim yoksa geri yollacaktim 5 senedir su saaldayim ilk sefer böyle biseyle karsilastim dogrusu. Neyse eger link vermek isteyen parali dikkat etsin hersey para degilmis demeki.

Bu ara tercubesi olan kisiler varmi bu reklam alinca nasil guvenirim ona para yollacam mesela o reklami eklecek yarin kaldirisa ne yapcam? Bilgisi tercubesi olan yazsin bizahmet...

saygilarimla

{{DELIKANLIM}}

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hmm neden zor gözukuyor 20 euro azmi ya sizde yani neyse su dediklerimi yapan varsa site ve fiya söylesin lutfen euro olarak belirleyin :) bakalim bir belki uygun göruruz...

M

maxxlist

Misafir
bencede o tekil hite o paraya banner reklam çok zor... yinede teklif verenler çıkabilir.. umarım bulursun...

»

»sk

Misafir
Günde 1500 tekil göndereyim sabit aylık 120 YTL uygunsa msne gell.

{{DELIKANLIM}}

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sizler teklifleri sunun önceligim yukarda bahsetim reklami vercem kabul eden buyursun ayrica nasil guvenirim sana bugun aldin parami uc gun sonra cikardin ne olcak peki tercubesi olan lütfen fikrini yazsin...

{{DELIKANLIM}}

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
oyunalemi webservise istatistiklerini göre bilirmiyim pagerank 3 olan bir site nasil 15 bin tekil oluyor?

Bu ara yokmu 20 euro ya söyle 15 bin uzeri tekil olan siteler reklam isteyen?

{{DELIKANLIM}}

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hayir ne espirisi cok cidiyim söyle 2-3 buyuk yerlere reklam vermek istiyorum ama guvencek yada söyle guzel 15000 binlik hit olan biyer yokki reklam icin 50 euro ayirmisim bunlari belirli sitelere reklam vermek istiyorum....

bu ara adminlere bizahmet su yazimi reklam ver yerine tasiya bilirlermi yanlis yere yazmisim ya :)

timsah

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
madem haram diyorsun 20 euro icin burda topic acicagina git bi hayir kurumuna bagisla, sonucta reklam veriyorsun karsiligini alicaksin helallesicekmi o para :)

{{DELIKANLIM}}

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Olur cunku adamin yaptigi haksizlik serefsizlik icin deger bence kendim alip baska yerede suraya vere bilirdim ama bir topic acip adami söyle böyle kötuleceme böyle yapayim dedim zaten reklam vermeyi dusunuyordum 20 euro yada degil buyuk yer dedim tekil bulursam uygun guvenirsem gerekeni vercem hatta ikinci sitemi tam turkce yapayim cok buyuklere reklam vermeyi dusunuyorum. Ne demisler parayi veren dudugu calar ama bu sanalda sitesi olanada verilmez cunku guven yok bugun ekler yarin keyfiyle cikarir belli olmaz onun icin dikkat ediyorum ayrica guzel icerikli tekil hit super olan siteler ariyorum....

K

karakter

Misafir
eger düşünürsen reklam seçeneklerimizi BURADAN inceleyebilirsin , reklam alan arkadaşlara sitemin çıkışlarını danışabilirsin iyi çalışmalar

Duman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Haram haramdir öyle veyla boyle ne sekıl o parayı kullanırsan.
haram diyorsun ve reklam için kullanıyorsun sonucta o reklamdan hit alacaksın o hitlen adsenseden veya baska reklamından dönusum olarak kazanacaksın.
bu sekil diyerek kendini sadece kandırıyorsun helal değilse o para reklamla helalleşmez.

{{DELIKANLIM}}

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ya sallayin su harami 20 euro reklam vermicem amacim admai kötulemekdi ben simdi sitemin reklami vermek istiyorum mynet baktim fiyatlari yok email yazdim bekliyorum böyle buyuk 15000 bin tekil olan siteler ariyorum ve fiyatlari bilmek istiyorum. Mesela gazetelerin sitelerinemi yoksa bildiniz söyle buyuk siteler varsa lutfen adresi verin....

Duman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Adamı kötulediğinin farkındaydık zaten:)
haram maram hıkaye.
mynet'e €20 guzel bı banner atarsın şöyle 468x60 ebatında "TELSIM" reklamlarının olduğu yerede belkı alırlar kolay gelsın.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5