İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Reklam Yazisi Yazabilecek Tecrübeli kisi araniyor.

Xcoder

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar.

Eknot: Arkadaslar Lütfen Konu hakkinda tecrübesi olmayan veya gercekden meziyetleri olmayanlar yazmasin normal yazilan yazilardan bahsetmiyorum bir konu verilcek. mesela konu hakkinda bir kac önemli detay gerisini reklamci yaraticiligini kullanarak siz yazcaksiniz. buda reklamcilik hakkinda derin tecrübe gerektiriyor normal yazilari yazan arkadaslarimiz var bizim aradigimiz daha profosyenelce. sanirim. bunu okuyup gelecek arkadasa bir konu sölücez vede o konu hakkinda a4 bir örnek calisma yapcak sayet uygun olursa öyle calismaya baslicaz. cünkü reklam yazisini herkez yazamaz. heryazilan yazi reklam yazisi degildir. lütfen msg atarken hem sizi hemde kendimizi bosa yormamak icin lütfen burda yazanlari tam anlami ile okuyup msg atiniz.

Lütfen fiyat sizverin siz söyleyin anlasiriz diye gelmeyin emeginizin karsiligini bilmiyorsaniz ya isi bilmiyorsunuz yada ne koparsam kar diyorsunuzdur biz uzun süreli isden anliyan bir arkadas ile calismak istiyoruz.

----------- ilk mesaj burdan basliyor.--------------------------

Cesitli araliklar ile calisabilcegimiz. Reklam yazisi yazabilcek arkadaslar ariyoruz. bilhassa bu konuda kesinlikle türkceye hakim verilen konu üzerinde saatlerce konusmadan birseyler cikarabilecek, vede kesinlikle imla kurallarini. cok iyi bilmesi gerekiyor.

Ayrica Parayi kesinlikle is bitmeden vermiyorum. daha önce calistigimiz arkadaslardan sorup ögrenebilirsiniz. para önce alan is yapmiyor. bunlarin disinda söylenen zamanda isin bitmesi. isde tecrübesi olmasi

bu mesaji firma adina atiyorum. caliscak arkadaslar firma almanyada oldugu icin ödeme paypal veya isbankasi havalesi ile yapilcakdir.

lütfen diger ilanlarda oldugu gibi ben cok iyi siir yazarim. bu iside yaparim gibisine msg atmayiniz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5