İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Reklam Yerleşimim İyi mi

T

trgy

Misafir
Sayfanda yazıyı da reklamı da bulması zor o yüzden kimse yorum yapmıyor olabilir. :)

aly2400

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sayfanda yazıyı da reklamı da bulması zor o yüzden kimse yorum yapmıyor olabilir. :)

Anlamadım hocam reklamı bulmanın nesi zor anasayfada sağda çıkıyor ? Ne demeye çalıştınız anlamadım reklamlar gayet net gözüküyor sitede.

T

trgy

Misafir
Anlamadım hocam reklamı bulmanın nesi zor anasayfada sağda çıkıyor ? Ne demeye çalıştınız anlamadım reklamlar gayet net gözüküyor sitede.

Sağdaki reklamı gördüm zaten de başka var mı diye baktım bir de tepede var. Yazı içerisinde var mı bilmiyorum onu bulamadım.

Siteniz tam bir spam site. Reklam yerleşiminiz çok kötü. :)

aly2400

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sağdaki reklamı gördüm zaten de başka var mı diye baktım bir de tepede var. Yazı içerisinde var mı bilmiyorum onu bulamadım.

Siteniz tam bir spam site. Reklam yerleşiminiz çok kötü. :)

Haklısınız bununla hiç ilgilenmedim 2 günlük bir blog zaten , tamamen adsenseden kazanç üzerine kurulu ama reklam yerleşimi harbiden kötü.En azından hangi renklerde yapacağımı söylerseniz iyi olur sağda bi tane duruyor birde yazı içerine koyacağım renk konusunda yardımcı olursanız sevinirim. Tavsiyelerinizi bekliyorum. Teşekkürler.

T

trgy

Misafir
Haklısınız bununla hiç ilgilenmedim 2 günlük bir blog zaten , tamamen adsenseden kazanç üzerine kurulu ama reklam yerleşimi harbiden kötü.En azından hangi renklerde yapacağımı söylerseniz iyi olur sağda bi tane duruyor birde yazı içerine koyacağım renk konusunda yardımcı olursanız sevinirim. Tavsiyelerinizi bekliyorum. Teşekkürler.

Forumda adsense yerleşimi diye aratırsanız bir çok soru ve cevaba ulaşabilirsiniz. Defalarca verildi bu soruların cevapları.

http://forum.iyinet.com/google-adsense/130558-sitemin-adsense-yerlesimim-nasil.html
http://forum.iyinet.com/yeni-baslayanlar-webmaster-okulu/116830-adsense-yerlesimim.html
http://forum.iyinet.com/google-adsense/71606-reklam-yerlesimim-yanlismi-sizce.html
....

aly2400

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

aly2400

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar yerleşim konusunda yardım edebilecek arkadaş varsa sevinirim.

Pozcu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaslar bu adsense nin iyi getirisi varmi ya ?

aly2400

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Konu Güncel

Arkadaşlar son olarak temayı değiştirdim bi yorum yaparmısınız

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi