İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Reklama tıklamayı teşvik eden bir site daha

levent

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Haber sitelerinden birinde reklamını gördüğüm bir bilgi yarışması sitesinin Google reklamlarına tıklamayı teşvik eden neon ışıklı gazino tabelası şeklindeki yazısı:

"Size daha iyi hizmet verebilmemiz için aşağıdaki Google reklamından ilginizi çekeni tıklayabilirsiniz"

Üstelik site kişisel bir site de değil ve sitede yarışabilmek için cep telefonundan kredi satın almak gerekiyor.

Sitenin URL sini yazmak istemedim (reklamını yapmayalım. reklamın iyisi kötüsü olmaz zihniyeti)
dileyene PM atabilirim.

MerTUraL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

şikayet ediyorum ediyorum google bakmıyor bile çoğu yerde.Yine sanırım bu forumda üye olan bir arkadaşın sitesinde reklamlara daha çok tıklarsanız daha çok premium rapidshare hesabı dağıtırız gibi vaadler bile var..

"Size daha iyi hizmet verebilmemiz için aşağıdaki Google reklamından ilginizi çekeni tıklayabilirsiniz"

Aslında ilginizi çekenlere tıklayabilirsiniz gibi yumuşak bir dil kullanmış.Sonuçta tıklamaya teşvik etmiyor :D eğer arzu edersek tıklayabileceğimizi söylemiş bir nevi reklam görmeyen kullanıcıya reklamı göstermiş.Ama google amca neder bilemeyiz...

Linux

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
aSLında Bu Çokda Yanlış Birşey Değil Dikkatinizi Çeken Sizi iLgiLendiren Bir Reklama Tıklayın Adamlar bELki Onlara Hiç Bakmıyorlar Ama O Olunca Belki Adam Bakıyorki Lazer Epilasyon aaa Benim Böyle Birşeye ihtiyacım var diyor burdada reklamı olduguna göre güvenilir bityer demekki veya surayi merak ettim bi bakayım der. Acaba Çokmu yanlış düşünüyorum ?

Linux

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
BiLmiyorum Ama Birden aklıma Takıldı Doğru Birşey Gibi geLdi ama ne bilim Olabilir Yanlışdır belki ama düşüncem biraz kafama yatti

mk++

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben o siteyi bılıyorum bende ettım 3-5 gun once ama hala sonuc yok beklıyoruz bakalım.
Başı: s..ubilka.... gibi dogru demi site

Linux

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
yok artık ben yorum yapmıyorum Kontrol panelinde hemen kırmızı kartlar geliyor iyi birşey yaptiğindada yeşil yok sadece teşekkür :)

mk++

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
cok dikkat cekıyor goze batıyor temizlenmesi sart enazından suan 5-10 ihbar ulasmıstır.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5