İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Reklamcılar İçin Facebook Mobil Onay Yapılır!

swit35

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
REKLAMCILAR İÇİN MOBİL ONAY YAPILIR

Facebook Reklam Hesabı Açanlar İçin Tayland(+66) Mobil Onay Yapılır.

Facebook reklam hesabı konusunda Tayland pek ilerlemediği için facebook un gözünde temizdir :)

Size vereceğim no+kod ile www.facebook.com/confirmphone.php adresinden mobil onay yapmanızı tavsiye ederim!

Orjinal sim kart kullanarak kodları aldığım için reklam hesabınız mobil onaydan dolayı patlamaz! Tayland no+kod kullanarak reklam açanlar bilir :)

Geçersiz kod çıkarsa (çok nadir yazım hatasındna dolayı olabiliyor), yerine yenisi verilir!

Daha sonra "hesabım kilitlendi,hatta tekrar kod gönderildi bi bakarmısın kardeş" gibi durumlarla karşılaşmamak için sadece reklamcılara mobil onay veriyorum...

Reklam Hesabı Açmada %100 Etkilidir :)

Mobil onaysız reklam, reklamcısız mobil onaycı olmaz :p

Onay ücreti 3 tl dir...

Msn: [email protected]

Ödeme şekli misli tercih edilir.

R10 dan referanslar:
arkadaş çok ilgili ve işinde profesyonel biri. kesinlikle tavsiye ederim.

Çok sayıda mobil onay yaptırılmıştır.Hızlı,kaliteli ve güven verici bir iş oldu Teşekkürler...

Radar olsa hız sınırına takılırdı hızlıca onay yapıldı, teşekkürler :)

10 hesap alındı sağolsun iyi biri arkadaş alım devam edecek inş.

Arkadaşla birkaç haftadır çalışıyoruz.
Birçok mobil onay yapıldı.
Sağolsun hemen yetişiyor..

Yaklaşık 40-50 hesap onaylatıldı, güvenilir ve hızlı işlem. Önerilir..

1 adet hesap onaylatıldı teşekkürler

arkadaş onaylama işlemini çok hızlı biçimde yapıyor. kesinlikle tavsiye ederim

Çok hızlı 1 Adet mobil aktivasyon yapıldı.
İlgisine teşekkür ederim.

Bu mobil onay konusu eskiden dert olurdu bize.
sayende 1 aydır jet hızında mobil onaylıyoruz.
Teşekkürler tekrardan..

2 hesap onaylandı tşkler.Mobil onayda arkadaş 1 numara

süper bir arkadaş güvenilir, dürüst ücreti almadan onay yaptı sürekli çalışabilecek biri tavsiye ederim :)

Arkadaşla uzun süredir çalışıyorum, çok ilgili bir arkadaş, fiyat gözetmeksizin bu arkadaşla çalışabilirim, konuyu görünce kendisine burdan da teşekkür etmek istedim :)

mobil onay alindi.ucret almadan onay yapti.herkese tavsiye edilir.

mobil onay yaptı sağ olsun.çok ilgili, tavsiye edilir.

Mobil onay yaptırıldı.
Güvenilir, önce işi yaptı sonra ücreti aldı.

hocam ile çalışıyoruz kendisi güvenilirdir ve hizmeti çok hızlıdır bu yüzden tercih sebebidir ;) hayırlı işler

hızlı ve güvenilir tesekkürler..

6 adet no aldım hesaplar daha sonra tekrar onay istedi arkadaşa noları sakla dememe rağmen aradı çıkardı sağolsun tekrar aktif ettirdi. Çok duyarlı bir arkadaş :)

4 adet onay yapıldı arkadaş son derece yardımsever ve hızlı...Teşekkürler

Arkadaşı herkese öneriyorum, ilgi alakası diğerlerine göre çok daha fazla, çok hesap açtığım için neredeyse bütün face hesaplarım ikinci onaya takılıyor, 1 ay sonra aynı hatta yine kod gönderiyor, mobil onayı başkasına yaptırsam eski hattı bulup hesabı kurtarmama ihtimal yok, arkadaş sağolsun binlerce hattın arasından arayıp buluyor ve zarar etmememi sağlıyor, 1TL mobil onay yapan çıksa, yine sendeyim wirelisa :)

çok ilgili arkadaş tavsiye edilir

23 Adet Profil Onaylatıldı, Alanında profesyonel arkadaş. tavsiye edilir...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5