İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

reklamgor.com

amcabey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
www.reklamgor.com
site pr değeri pr4
en yüksek aldığı pr değeri pr6 (sağlam yabancı bir site)
reklam sitesi ile ilgili çok ciddi bi projem vardı.ama başka işler aldığımdan ve okulumdan dolayı bu projemi gerçekleştiremedim ama zeminini hazırladım.uzun bir süredir siteye bakmadım.buna rağmen iyi durumda.sitede youtube videolarının oluşu ve youtube erişilemiyor oluşundan dolayı ziyaretçi çok düştü ama siteyi alıp değerlendirebilirim diyeck arkadaşları bekliyorum.siteye diğer sitelerimden destek vermeye devam edicemi bildiririm.
ücret olarak birşey düşünmedim ama biz bu fiyata alabilriz siteyi değerlendirebilriz diyecek arkadaşlar açılışı yapsınlar kafama yatan bi ücret olursa pmden ulaşırım..

İstenen minimum fiyat:150 YTL
Sitenin açılış tarihi:26.06.2007
Kategori, sitenin içeriği nedir:Reklam Videoları
Günlük hit sayısı, kaynak link:Site içeriği ile uğraşılmadığı ve youtube videolarının çıkmayışı nedeniyle şuan çok az
Site tüm içeriği birliktemi satılık, sınırlama var ise neler:Halihazırdaki tüm videolar ve resimler yani içerik olduğu gibi ayrıca verilecek.
Hosting dahilmidir:100 Mb
Banlı olduğu sponsor varmı:Hayır
Banlı olduğu arama motoru varmı:Hayır
Kullanılan yazılımın lisansı satışa dahilmi:Lisans Gereği Yok
Yazılım Lisans sonlanma zamanı:Yok
Sitenin satışında herhangi hukuki bir problem varmı, telif hakkı vb..:Yok

amcabey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşım sitede sorun yok.tek sorun videolar açılmıyor.o da youtuba erişimin olmadığından dolayı.sitede sorun yok site açılıyor yani

amcabey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İstenen minimum fiyat:150 YTL
Sitenin açılış tarihi:26.06.2007
Kategori, sitenin içeriği nedir:Reklam Videoları
Günlük hit sayısı, kaynak link:Site içeriği ile uğraşılmadığı ve youtube videolarının çıkmayışı nedeniyle şuan çok az
Site tüm içeriği birliktemi satılık, sınırlama var ise neler:Halihazırdaki tüm videolar ve resimler yani içerik olduğu gibi ayrıca verilecek.
Hosting dahilmidir:100 Mb
Banlı olduğu sponsor varmı:Hayır
Banlı olduğu arama motoru varmı:Hayır
Kullanılan yazılımın lisansı satışa dahilmi:Lisans Gereği Yok
Yazılım Lisans sonlanma zamanı:Yok
Sitenin satışında herhangi hukuki bir problem varmı, telif hakkı vb..:Yok

sonsuzluk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
eeee youtube kapatıldı bot ile video çekenlerde baltalandı :)

cakirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
eeee youtube kapatıldı bot ile video çekenlerde baltalandı :)

zaten mesajında bunu belirtmiş ve siteyi almayı düşünen biri bunu dikkate alacaktır.

sitede youtube videolarının oluşu ve youtube erişilemiyor oluşundan dolayı ziyaretçi çok düştü ama siteyi alıp değerlendirebilirim diyeck arkadaşları bekliyorum.

amcabey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar eksiği artısı neyse söylüyorum.aslında sadece domaini satmayı düşünmüştüm.isteyen olursa sadece domain de alabilr...

amcabey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kimsenin ilgisini çekmiyormu ya?pr4 siteyi değerlendirmek isteyen yokmu?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi