İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Reklamın böylesi

Neb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yuh! abi.. Yuh!
Yuhhhhh! Çıldırdım! Ayıp! Tühhh!
Yorum yok abi ya!

Inferno

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
Bence ilk defa kullanıyordur becerememiştir eklemeyi diyelim :p

antiTRust

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
çok klasik olacak ama : reklamın iyisi kötüsü olmaz :D

NiQuitinCQ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iyi reklam harbiden. Direkt meleke.com a girdim (en duzgun adres). Hemde tıklamadan, adam para kaybetmedi hit kazandı ;)

nebula

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
adwords'te görünen url diye birşey var oraya urlden farklı bir şey yazılabiliyor.

muhtemelen çalışan bir adres gidiyordur. sadece görünen adresi saçmalamış.

levent

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
adwords'te görünen url diye birşey var oraya urlden farklı bir şey yazılabiliyor.

muhtemelen çalışan bir adres gidiyordur. sadece görünen adresi saçmalamış.

Bugün tekrar baktım. Bu sefer 4te4 değil 4te3 aynı reklamlar yine çıktı. Dediğini kontrol ettim görünen ve çalışan adres aynı.

Arkadaş kupon kullanmıyorsa yazık olacak paracıklarına :)

senolcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Biryerden kupon düşürdü galiba yada çok acemi yada reklam stratejisi böyle.

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Görünen url için onu uyazmışdırda tıkladığında başka siteye gidiyordur sanırım.Adam her reklam biriminde kendi sitesi çıksın diye akıllıca bir yöntem uygulamış sadece.

Her birinde xxx.com yazsaydı tıklama olmazdı.Diyeceksnizki metni değişebilirdi her reklam için.Ama belkide bildiği vardır.Sitesinde çıkan arkadaş reklama tıklarsa hangi siteye gittiğini öğrenebiliriz.

levent

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Görünen url için onu uyazmışdırda tıkladığında başka siteye gidiyordur sanırım.Adam her reklam biriminde kendi sitesi çıksın diye akıllıca bir yöntem uygulamış sadece.

Her birinde xxx.com yazsaydı tıklama olmazdı.Diyeceksnizki metni değişebilirdi her reklam için.Ama belkide bildiği vardır.Sitesinde çıkan arkadaş reklama tıklarsa hangi siteye gittiğini öğrenebiliriz.

Kendi sitem olduğu için tabi ki reklama tıklamıyorum :)

Sağ tık ile link özelliklerine baktığında Google URL sinin en sonunda adurl parametresi reklamın hedef adresini belirtir. Buna baktım ve görünen adres ile aynı.

Bu arada reklamlar hala çıkıyor ne bitmez kuponmuş :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi