İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

reklamlar neden çıkmaz

WoLeRiNe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benimde ay başında kazancım hilesiz 15 $ + iken şimdi 5 $ görünce seviniyorum :)
Tıklamalar arttı ama kazançlar düştü. Sanıyorum reklam verenlerden dolayı.

Developer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Rometeus, adamı kalpten mi götüreceksin. Siteye baktım bende sorunsuz reklamlar cıkıyor

alexius

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet şu anda da reklamlar çıkıyor ve tecrübeyle sabittirki hesap değilde site banlanırsa sayfa görüntülenemiyor hatası verir. bu konuda eminim çünkü bir tane sitem banlandı ve şöyle birşey düşündüm tabi bu benim düşüncem ne kadar doğru olduğunu bilemiyorum ama google hile görürse hesabı banlıyor. yok sitede hile değilde kural dışı içerik görürse siteyi banlıyor tabi benimki sadece tahmin

jackal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ılgınçtır bendede var aynı sorun :)
artık reklamlarım çıkmamaya başladı beyaz beyaz gorunuyor ban fılan olduğunuda sanmıyorum bazı yerlerde çıkıyor ama çoğu yerde çıkmıyor ustelık bu alanda reklma veren sayısıda çok fazla anlamadım gıtıı

bytuncay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ılgınçtır bendede var aynı sorun :)
artık reklamlarım çıkmamaya başladı beyaz beyaz gorunuyor ban fılan olduğunuda sanmıyorum bazı yerlerde çıkıyor ama çoğu yerde çıkmıyor ustelık bu alanda reklma veren sayısıda çok fazla anlamadım gıtıı

sanırım google bişeyler yapıyor çünkü tanıdıklarımdan bi kaç kişinin daha başına gelmiş aynı gün 24 saatten fazla siteden reklamların kaybolduğunu görmüşler hepside benim gibi korkmuş tabi nede olsa ban furyası devam ediyor :)

3ddd

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
var bişeyler belli bendede aynı sorun var şu an

menes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Reklamlar sitenizin içeriğine göre listeleniyor . Demekki sitenizin içeriğiyle alakalı havuzda reklam kalmamış o sebeple çıkmıyordur.
Kamu reklamlarıda seçilmemişse varsayılan renk çıkacaktır..
Örneğin rüya tabirleri sitesinde genelde reklam çıkmayabilir.Tecrübeyle sabittir.
Çıkarsada hediyedenizi gibi en düşük teklifi veren reklamlar çıkar

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi