İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

reklamlar neden çıkmaz

bytuncay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
www.izledinle.net sitemde dün saat 17:00 den buyana reklam görüntülenmiyor banlanmış olabilirim dedim ama diğer sitelerimde reklamlar gözüküyor sizce bu sitede reklam gösterimi neden birden bire durdu fikri olan varmı ?

impreza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
reklamların gösteriyor o sitede. cafeden vs. baktıysan cafelerdeki bilgisayarlarda bazı güvenlik progmanlarının filtrelerine takılıyor adsense.herhangibir problem yok

impreza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
şu an ben sayfandayım google reklamı sol blockta aktif. güneş ne kadar sıcaktır dio :) hayır banlanan sitelerde sayfa görüntülenemiyor dior

impreza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
reklam kodlarını masaüstünde denedim sadece sağ blockdaki adsense reklamı açmıyor. reklam kodlarını tekrar bir güncelleme yap gereksiz ama bi deneyelim çünkü düzelicektir aynı olayla karşılaştım daha önce

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
reklamalr cıkmamamsı site içindeki içerik yetersiz olduguna işarettir. yanai site içeriğinle ilgili reklam veren sanırım yok..

ebubekir

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
bende de bugün aynı durum oldu. Sonra google panelde hata vardı. Demek ki sistemdenmiş. Şu anda düzgün görünüyor.

alexius

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
site içeriği ile ilgili reklam bulunmadığı için reklam gözükmüyor düne kadar olması bugünde olmasını gerektirmez. birde sadece text reklamları tercih etmişsin ve sayfada 2 si aynı boyut 3 reklam var bence bunun sayısını azalt o zaman daha faydalı olabilir.

bytuncay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende de bugün aynı durum oldu. Sonra google panelde hata vardı. Demek ki sistemdenmiş. Şu anda düzgün görünüyor.

bende dün saat 17 den buyana bu sorun var acaba diyorum sadece bu domaine özel bi ban olabilirmi dünkü diğer sitelerimde sağlıklı şekilde reklamlar görüntüleniyor

bytuncay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
site içeriği ile ilgili reklam bulunmadığı için reklam gözükmüyor düne kadar olması bugünde olmasını gerektirmez. birde sadece text reklamları tercih etmişsin ve sayfada 2 si aynı boyut 3 reklam var bence bunun sayısını azalt o zaman daha faydalı olabilir.

teke indirdim yine değişen bişey olmadı daha düne kadar bu sitede gözüken reklamlar bu gün www.izletv.org adlı sitemde hala yayında demekki o reklam duruyor düne kadar problem yoktu

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
bir süredir adsense de birşeyler oluyor, 'Kasım 7-16 tarihleri arasında bize mail yoluyla ulaşmaya çalıştığınız anlaşılmıştır ama mailler alınamamıştır' gibi bir mail geldi bana.

WoLeRiNe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Son günlerde reklamlarların kalitesi düştü sanıyorum.
Tıklama var kazanç yok.
Umarım yeni ayda bunları hepsi düzelir.

bytuncay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben aslında reklamların kalitesinden memnundum az tıka çok para alıyordum o nedenle belki google gözüne batmış olabilirim bu nedenle belki reklamlar çıkmıyor olabilir

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5