İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

REKLAMLAR

leventaksoy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
REKLAMLARINIZ SORUNSUZ BİR ŞEKİLDE YAYINLANIR.
REKLAM VERMEK İSTEYEN ARKADAŞLAR VE SORUN YAŞAYAN

leventaksoy44.hotmail adresini ekleyebilir yada pm atabilir herkese bol kazançlı iyi çalışmalar.

Karluk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
52
Yok abi, yorum değil soruydu. Biz malum, ailecek Aylıyız biz şahsımız kompile. Tarlamız tapanımız, işimiz gücümüz hep burada bizim. Doğru kitleye doğru mecrada reklam vermek isteriz.

Arkadaş da reklamı nerede yapacağını söylemeyince merak ettim.

Saygılar,
Maymunlar Cehennemi'nden Ape Rıfat

Karluktan beklendik yorumlar :D

leventaksoy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
burası adwords sayfası olduğuna göre reklamlarınız adwors te yayınlanacak önce reklamınızı görürsünüz sonra gereken yapılır sevgili kardeşim.

Karluk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
52
Aziz Dost,
Ben forumu "yeni mesajlar" sekmesinden takip ediyor ve ne yazık ki genellikle konuların hangi bölümde olduğunu ihmal ediyorum. Zaten etmesem bie burada yapılan reklam yayımlama deği, onu Adwords yapıyor, sen reklamı optimize ediyorsun sanırım.

Sonuçta bence sen başlığını ve yazını düzelt sevgili kardeşim. Öpüyorum.

Badesselam,
Kral Faruk

leventaksoy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
optimize ne demek açıklamasını rica edebilirmiyim? ben adwordsün reklamlarını tasarlarım sadce yayın yeri adworstür. şüpheliyede aynen katılıyorum teşekkürler.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5