İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Reklamlara Tıklayarak Para Kazanın

verifity

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Neobux sitesini denedim hiç ödeme aksatmadan işini güzel yapıyor.

megajardel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
donkeymails hariç güzel siteler önermişsin fakat o siteden kazanmak için seneler gerek

emreberkay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
en iyisi

arkadaşlar yazdıklarınızı okudum hatta bırkacını uyguladım ama hepsi zaman kaybı sanırım kimi 0.004 falan veriyo oda en fazla :D cok az ugrasmaya degmez ama yeni mi eskimi bilmiyorum arkadaşımın tavsiyesi hatta odeme bile aldı benim yanımda 1000 dolar saka gibi ama gerçek bende basladım sadece 1 gunde kazandıgım 26 dolar ve toplasan 10 dakikaa ve soyle bırsey gece 3 te basladım ılk once 12 dolar kazandım sonra oglen 12 de tekrar actım 14 dolar lık reklam daha gelmiş ve suan 26 dolar ama daha gun bıtmedi tahmınen 1 gunde 50 dolar falan veriyo umarım işinize yarar bende bir referanslı link vereyim sizde bana yardımcı olursanız sevinirim umarım sizede fadalı olur http://www.twodollarclick.com/index.php?ref=emreberkay

fetih

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hatta odeme bile aldı benim yanımda 1000 dolar saka gibi ama gerçek bende basladım sadece 1 gunde kazandıgım 26 dolar ve toplasan 10 dakikaa ve soyle bırsey gece 3 te basladım ılk once 12 dolar kazandım sonra oglen 12 de tekrar actım 14 dolar lık reklam daha gelmiş ve suan 26 dolar ama daha gun bıtmedi tahmınen 1 gunde 50 dolar falan veriyo umarım işinize yarar bende bir referanslı link vereyim sizde bana yardımcı olursanız sevinirim umarım sizede fadalı olur http://www.twodollarclick.com/index.php?ref=emreberkay
50 dolar günlük aylık 1500 dolar yıllık 1500*12=18000 dolar senin aklına yatıyomu arkadaşım

metrix32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
böyle sitelerden uzak durun bosa zaman harcamayin !! illaki tikliyacaksan güvenilir siteler secin clixsense ,neo,probux gibi kendini kanitlamis siteler ,bende önceden ugrasiyordum ptc ile halen blogumda ödeyen sitelerin listesi var benden üye olun demiyorum ben sadece clixsenseyi kullaniyorum ,PTC den kazanacaksan verecegi 0.01 dir günlük MAX $0.10 verir .. simdi hyip ile ugrasiyorum tiklamadan hic bir sey yapmadan kazaniyorum,sadece yatirim yapip günlük faizini aliyorum,bol kazanclar

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5