İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Reklamları farklı pencerede açmak?

hakanizm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bu adsense reklamlarına tıklanıldığında farklı pencereden açılmasını ayarlayabiliyoruz.

Farklı pencerede açıldığında ziyaretçi sitemizden uzaklaşmıyor.. Ve başka reklamlara da tıklayabiliyor.. Yani avantajlı bir durum...

Peki bu farklı pencerede açma mevzusunu popup blocker programları ve explorerın kendi blocker ları engelliyor mu ? Ben hiç denemediğim için soruyorum :)

Eğer popup blockerlar engellemiyorsa ben de o şekilde değiştiricem..

Siz nasıl kullanıyorsunuz? Aynı pencere? Yeni pencere?

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben aynı pencere kullanıyorum. Yeni pencere özelliğini Google bir türlü koymuyor. Bir sebebi vardır heralde. Kodlarda oynamanında banlanma sebebi olduğunu hatırlatırım.

manyetic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bi sitede görmüştüm adsense reklamının üstünde shift e basılı tutarak tıklayınız yazıyordu.

yeni pencerede açılması yasak olmasa google böyle bir şeçenek sunardı sanırım .

para kazanma karşılığı ziyaretçilerin başka siteye gitmesine göz yummalısın.

mener

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
AdSense reklamlarını yeni pencerede açmak kurallara açıkça aykırı. Yorum yapılacak bir durum da yok.

senolcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
adsense reklamlarini yeni pencerede açmak ve kodlarla oynamak kurallara aykiri ama premium uyeligi var adsensesin onda bu yapilabiliyor
forumu arastirirsan bu konuda cok fazla bilgi var

hakanizm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Kusura bakmayın.

Ben google wizard da reklam kodu oluştururken reklamlar yeni pencerede açılsın diye bir seçenek var zannediyordum veya öyle hatırlıyordum :)

O sebeple böyle bir soru sordum.
Normalde zaten kodlarla oynayıp o hale getirme niyetim olmaz

Teşekkürler.

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
trextra' Alıntı:
Ben aynı pencere kullanıyorum. Yeni pencere özelliğini Google bir türlü koymuyor. Bir sebebi vardır heralde. Kodlarda oynamanında banlanma sebebi olduğunu hatırlatırım.

sanırım google reklamına tıklıcak kitle direk reklama yöneltmek amaçlı direk actırıyor yani ben öle düşünüyorum

senolcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Permission' Alıntı:
sanırım google reklamına tıklıcak kitle direk reklama yöneltmek amaçlı direk actırıyor yani ben öle düşünüyorum
gerçekten güzel bir düşünce sanırım yeni pencerede açmama amacı bu...

lynch

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
wizard tan reklami yeni pencerede actiramiyoruz aksini idda eden varmi

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
manyetic' Alıntı:
bi sitede görmüştüm adsense reklamının üstünde shift e basılı tutarak tıklayınız yazıyordu.

yeni pencerede açılması yasak olmasa google böyle bir şeçenek sunardı sanırım .

para kazanma karşılığı ziyaretçilerin başka siteye gitmesine göz yummalısın.
yeni pencerede açmak yasak 2 arkadaşım böyle banlandı iyi para kazandırıyo ama sonuç hüsran bide senin dediğin gibi yapınca google tıklama saymıyodu galiba

mener

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bence artık bu konu kapatılmalı.

4. mesajı ben yazdım ve aynı şeyi belirttim zaten.

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Yeni pencerede aç secenecegini Hakanizm arkadaşım dogru görmüş ancak yanliş reklamlarda görmüş Google Search de reklam oluştuturken aşagida yazar arama sonuclari yeni pencerede acilsinmi sanirim bununla kariştirmiş.

hakanizm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
qdin' Alıntı:
Yeni pencerede aç secenecegini Hakanizm arkadaşım dogru görmüş ancak yanliş reklamlarda görmüş Google Search de reklam oluştuturken aşagida yazar arama sonuclari yeni pencerede acilsinmi sanirim bununla kariştirmiş.

Teşekkürler. En güzel Cevabı sen verdin :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5