İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

reklamlarım cıkmıyor

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
merhaba arkadaşalr siteme google reklamalrını koydum ama normal reklam cıkmıyor sürekli alternatif link cıkıyor yani " aya ilk basan kişi " " güneş ne kadar sıcak" gibi yazıalr cıkıyor yani kodu koydugum yeri freme içine aldım yine aynı yani ne yapabirlim bana yardımcı olurmusunuz

www.sanalkeyif.com

bedavaonline

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İşte tarihin en kazık sorusu tekrar soruldu :)
Bir ara google'a böyle bir soru sormuştum, cevap olarak "sayfanız indexlendikten sonra reklamlarla ilgli keyword bulunursa, reklamlarınız çıkar" demişlerdi.
Sorun çözüldümü peki? Elbetteki hayır! Sana biraz bekle reklamlar çıkabilir diyecem ama ben bir sitem de 1 ay bekledim çıkmadı!
Eğer google reklamlarını daha yeni eklediysen, hiç kurcalama öylece bırak!

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Keywords"

ya 1 ayı gecti ilk zamanlarda sürekli gren kart reklamalrı cıkıyordu ama şimdi hiç cıkmıyor ne yapıcagımı analamdım peki keyword mu eklesem acaba ?

<META NAME="KEYWORDS" CONTENT=" vs....

bedavaonline

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Google Şiiri:
Keyword ekle ama sitenin içeriği ile ilgili olsun!
Öyle kelimeler seçki, sitende de bolca bulunsun ;)

K

K-G

Misafir
bende reklamların çıkıyor ama sayfa kodların çok kötü bence, sorun bu olabilir, firefox kullanarak bir sitene gir bak istersen. ie kullandım reklam gördüm, firefox kullandım reklam göstermedi

K

K-G

Misafir
Haaa, çıkmaması normal, siten google adsense'e uygun değil senin.

Site Content

Site may not include:
-uygun-değilgraphy, absürt, or mature content
-Any other content that promotes illegal activity or infringes on the legal rights of others

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
dostum uygun olmadıgını nereden öğrendin uygun olmasaydı bana hesap acmazlardı + ilk zamanlar paso gren kardt cıkıyordu ben bazı Keyword azaltınca reklamalr cıkmamaya başaldı sonra tekrara Keyword ekledim ve suan cıkmaya başaldı. tek reklamdan 15 tıklamaya 9,23$ kazandıgımı gördüm şaşırdım..

sitemizin google uygun olmadıgını nereden öğreniyoruz acaba

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
ve + benim sitemin absürt ve uygun-değilgrafi ile ne alaksı var

K

K-G

Misafir
Permission' Alıntı:
ve + benim sitemin absürt ve uygun-değilgrafi ile ne alaksı var
MP3 linkleri yasak, absürt içerikli resimler yasak (ki sitende bolca var link olarak).

ben atılacaksın falan demiyorum, sadece uygun değil diyorum ve bu yuzden ya reklam cikmaz, ya birgun sutlanirsin, ya uyari gelir ...vs

Haaa, bak nasil atilirsin 1 hafta icinde soyleyeyim: ............ yok vazgectim soylemekten. sakincali olur soylemem.

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
valla bu kurallara uymayan cok kişi var yanis adece ben degilim kii

U

ulukislali

Misafir
Su an sitene internet explorer le baktim ve hic bir sorun yok. Iki google reklami görüyorum. Ve ayni söyle:
Gooooogle Reklamları
Parfüm und Kosmetik
Mustafa Sandal - das Eau de Parfum LR-Programm/Starbox -Direktvertrieb
www.lr-strobel.de
Macromedia Flash 5
Bücher zu Schnäppchenpreisen jetzt bei eBay: 3..2..1..meins! Aff
www.ebay.de

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
evet keywor.. ekleyince düzeldi yani ben fazladır diye key. sildim şimdi geri ekledim ve cıkmaya başladı artık..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5