İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Reklamların sürekli ingizilce çıkması hk..

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
uzun zamandır sitemdeki google reklamları şu elmas ay muhabbeti dışında hep ingilizce çıkıyor hep hosting firmaları vs. bu tarz şeyler sebebi nedir bilinme benmi biryerde yanlış yapıyorum yoksa google mı anlamadım gitti önceden türkçe çıkıyordu çünkü :s

UguG

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bencede daha ne istiyorsun :D o reklamlar Türkçe reklamlardan kazanacağın paranın abartısız 1 tıka 15 katını verir sana!

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
UguG' Alıntı:
Bencede daha ne istiyorsun :D o reklamlar Türkçe reklamlardan kazanacağın paranın abartısız 1 tıka 15 katını verir sana!

yoq bea nerdee öyle olsa niye dert yanayımki... yerleşim gayet güzel aslında ama nedendir bilinmez bir türlü randıman alamıyorum.. :s

HTML:
 60.178  	 29  	 0,05%  	 USD 0,04  	 USD 2,16

sizce normalmi :s

sverdlow

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tık başı 0,07 USD yapar ki türkçe sayfalara oranla idare eder.
Ama Tıklama oranın çok çok az. Doğrusu merak ettim, reklamın üstüne tıklamayın felan mı yazdın :)

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
sverdlow' Alıntı:
Tık başı 0,07 USD yapar ki türkçe sayfalara oranla idare eder.
Ama Tıklama oranın çok çok az. Doğrusu merak ettim, reklamın üstüne tıklamayın felan mı yazdın :)

valla o kadar çok mendevur varki kazara reklama tıklamamak için kontrollü hareket ediyorlar :) ah ulan ah şu post ların içine yerleştiremedim gitti oraya bi yerleştireyim sorarım onlara

ama şimdilik durum berbat.. Bu gösterim sayısı yine az telekom sağolsun hitlerin anasını ağlattı...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5