İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Reklamlead.com - Yüksek Kazanç Ortaklık Sistemi

Provider

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Reklamlead.com Yüksek Kazanç Ortaklık Sistemi

Sistemimiz cep telefonu numarası ile webden üyelik şeklinde çalışmaktadır.

Sitelerinize yerleştirdiğiniz text reklam-banner-splash-msn pop-popuplardan giden ziyaretçiler cep telefon numaralarını yazıp üye olduktan sonra sizin hesabınıza ücreti geçmektedir.(Raporlar anlık gösterimdir.)

Sitenizin 1 ay içinde yapacağı abone sayısı:

0 - 1000 ---------->1.75YTL
1001-3000------------>2YTL
3000+------------------>2.25 YTL

yukarıdaki tabloya göre fiyatlandırması yapılacaktır.

Hitli siteleriniz varsa;panelden size dönüşümü en yüksek (tavsiye kampanyalar) ürün kodlarını alarak yüksek kazançlar elde etmeniz gerçekten mümkün.

Fatura kesebilen web sitesi sahipleri için birim fiyat üzerine %18 KDV oranı eklenecektir. Fatura kesemeyen web sitesi sahiplerinden %20 stopaj kesilecektir.

Ödemeler her ayın 15-20 si arasında banka havalesi/eft şeklinde yapılacaktır.

Hertürlü soru/sorunları olan arkadaşlar [email protected] (msn-mail) dan ulaşabilirler.

İyi Çalışmalar...

Hemen Kayıt Olmak İçin Tıklayın

10.11.2008

Provider

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ayni firmanin iki farkli projesiymis. Sebebini belki aciklar neden böyle birseye gerek duyduklarini.

Ne demek boyle bırseye gerek duyduk ?Raporlamalardan dolayı böyle olması gerekiyordu.Şu yıkıcı tavırlarınızı bırakın, yapıcı olup türk sistemlerini desteklemeyi bilin artık.

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
Ne demek boyle bırseye gerek duyduk ?Raporlamalardan dolayı böyle olması gerekiyordu.Şu yıkıcı tavırlarınızı bırakın, yapıcı olup türk sistemlerini desteklemeyi bilin artık.

hele bir dur yahu hemen celallenme, doğru düzgün bir soru sorulmuş yukarda normal bir şekilde cevap verebilirsin.

CMYLMZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

daha sakin olup. müşteri portföyündeki insanlara daha üsluplu davranabilirsin.
insanlar bilmediklerini sormalı ki öğrenmeliler ne iş yaptığınızı degilmi ?
kızmak yerine azcık daha detaylı bir açıklama yapabilirsen o zaman daha hoş gir iş ilişkisi olur aranızda
başarılar

Eglence-Siteleri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

Yukardaki arkadas neden iki isim diye sormus ben de ayni firmanin iki projesi oldugunu söyledim. Neden ikiye ayirdiginizi bilmedigim icin herhalde bir aciklama yapacaginizi yazdim. Cünkü böyle bir soru gelecekti.

Elestirmek degildi amacim.

Mantikli bir sekilde nedenini ögrendik, basarilar dileriz.

Unyesil

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Valla sistem iyi fakat yayınlanacak reklamlar fiyat olarak uygunda olsa güvenirliğini bilmiyoruz.

Yani özür dilerim, size güvensiz demem, diyemem ama beklemek gerekiyor. İlk ödeme alandan durumu öğrenirsek çok faydalı olur.

Üye oldum. Başarılar.

webyazilim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
@eğlence-siteleri, @draga emsajı editlenmeden önce reklamklik'ten çalıntı mı diye sormuştu. sanırım @provider tepkisi onaydı. fakat mesajlar iyinet tarafından editlenmiş. @provider da durduk yere kızmış gibi görünmüş. @draga'da zaten farketmemiş aynı firmanın olduğunu.

güvenilirliğe gelince ne dense boş. ben güveniyorum diyeceğim ama yine boş. ilk ödemelerini alanlar yazarsa o zaman anlıycaz. ilk ödemelerde reklamlead'den çıkacaktır, eminim. :)

Provider

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Celallenmiyorum,bazı arkadaşlar sistemin en altında aynı firma adı geçtiği halde çalıntı muamelesi yapmışlar,lafım size değil yanlış anlaşılma varsa kusura bakmayın.Bu başlığı sorulara yönelmek icin açtık tabiki de :)

Bolkazançlar dilerim.

Eglence-Siteleri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
O zaman yanlis anlasilma olmus kusura bakmayin.
Bannerler, splash , popup ve MSN kodu sitenizde hazir mi yoksa biz yapip sizden onay mi alacagiz.
Bir de cikan reklamlar ne reklami , belli bir firmaya mi ait ringofon gibi ya da baska firma.

Iyi calismalar

Provider

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sistemde reklam çeşitleri mevcut,siz isterseniz kendi bannerinizi linke yönlendirebilirsiniz.Mobil içerik ağı olarak;Flycell altyapısını kullanıyoruz.

Bol kazançlar herkese..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5