İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Reklammax.com yayıncı alımı başlamış.

derzulya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba..

Reklammax yayıncı almaya başlamış . Tık başına 0,03 TL veriyormuş. ben başvurumu yaptım sitem onaylandı. Eğer sizde başvurursanız hep birlikte değerlendirmesini zaman içerisinde yaparız. ödeme durumları v.s gibi. . Başarılı gelişmekte olan bir site.

başvurular http://www.reklammax.com/internet-reklamlari-yayincisi-olmak-istiyoruz_6.html adresinden yapılıyor.

scroolbar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende inceledim ve tıklama başına 0,04 TL yapmışlar valla çok iyi.

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Başlık dikkatimi çektide, daha önce yayıncı almıyorlarmıyd? Yayıncı almayan reklam firması olması mümkün mü? Kazanç da aşırı yüksek değilki bu site eskiden yayıncısını kendi seçiyormuş diyeyim :) Yanlış anlamayın ukalalık yada konuyu baltalama değil amacım. Yarı gırgır yarı da ciddi yazıyorum, bu başlığın anlamı nedir acep? :) Bilen biri banada anlatırsa sevinirim:bira:

Saygılarımla,
daniel1336

SadeceDownload

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Başlık dikkatimi çektide, daha önce yayıncı almıyorlarmıyd? Yayıncı almayan reklam firması olması mümkün mü? Kazanç da aşırı yüksek değilki bu site eskiden yayıncısını kendi seçiyormuş diyeyim :) Yanlış anlamayın ukalalık yada konuyu baltalama değil amacım. Yarı gırgır yarı da ciddi yazıyorum, bu başlığın anlamı nedir acep? :) Bilen biri banada anlatırsa sevinirim:bira:

Saygılarımla,
daniel1336

anlamicak ne var kendi sitesinin reklamını yapıyor :)

Bu tür siteleri anlamadım gitti. Bir reklam firması için en azından 100.000 TL nakit paran olması gerekirken bunlar 1 domain ve ücretsiz bir script ile reklam sitesi kurduk diyorlar daha sonra milleti dolandırıp piyasadan yok oluyorlar.
Açıkcası bunlar dolandırıcımı değilmi bilmiyorum. Fakat ilerleyen zaman içersinde bunu anlarız...

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
anlamicak ne var kendi sitesinin reklamını yapıyor :)

Bu tür siteleri anlamadım gitti. Bir reklam firması için en azından 100.000 TL nakit paran olması gerekirken bunlar 1 domain ve ücretsiz bir script ile reklam sitesi kurduk diyorlar daha sonra milleti dolandırıp piyasadan yok oluyorlar.
Açıkcası bunlar dolandırıcımı değilmi bilmiyorum. Fakat ilerleyen zaman içersinde bunu anlarız...

Aynen katılılıyorum üstadım, rep puan nerden veriyoduk ? :alkış:

ibrahm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Ben deneme amaçlı kullanıyorum sitemde. Ama reklam çeşidi neredeyse yok gibi. Şöyle 50 60 tane reklam olsa baya verimli olur site. deneyelim bakalım.

derzulya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
cevapları şimdi gördüm. isteyenler istediği şekilde kontrol edebilir. reklammax la sahiplik ortaklık vs hiç bir ilişkim yoktur.

reklamcı alımına başlamışın anlamı ise yukarıdaki "saygıdeğer" anlayışı kıt arkadaşlarım "adam gibi" sorulsa şu şekilde cevap alırlardı; daha önce sadece reklam alanı kiralıyorlardı sonradan yayıncı alımına başlamışlar..

yok yok hakikaten söylüyorum yapılması gereken kendi kazancına bakmak olacak. hata bendeki konuyu açtımda sizde azda olsa çokta olsa birşeyler kazanın istedim. ne gerek varki .. alırım az ondan az bundan siz ne yapıyorsanız yapın.. sizde haklısınız.. istediğiniz gibi konuşun ukala ukala yok konu baltalamak değil yo kyarı ciddi bıdıbıdıbıdı..

derzulya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben deneme amaçlı kullanıyorum sitemde. Ama reklam çeşidi neredeyse yok gibi. Şöyle 50 60 tane reklam olsa baya verimli olur site. deneyelim bakalım.

ibrahm geçen ay 45 TL aldım. ama az ama çok .. biz belki bazıları gibi binlerce lira kazanmıyoruz ama olsun 45 burdan 25 ötekinden

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
cevapları şimdi gördüm. isteyenler istediği şekilde kontrol edebilir. reklammax la sahiplik ortaklık vs hiç bir ilişkim yoktur.

reklamcı alımına başlamışın anlamı ise yukarıdaki "saygıdeğer" anlayışı kıt arkadaşlarım "adam gibi" sorulsa şu şekilde cevap alırlardı; daha önce sadece reklam alanı kiralıyorlardı sonradan yayıncı alımına başlamışlar..

yok yok hakikaten söylüyorum yapılması gereken kendi kazancına bakmak olacak. hata bendeki konuyu açtımda sizde azda olsa çokta olsa birşeyler kazanın istedim. ne gerek varki .. alırım az ondan az bundan siz ne yapıyorsanız yapın.. sizde haklısınız.. istediğiniz gibi konuşun ukala ukala yok konu baltalamak değil yo kyarı ciddi bıdıbıdıbıdı..

Çok yerinde bir cevap, ortaklığınız olmadığı belli oluyor, sizi kınıyor ve yöneticilerimize havale ediyorum ;)

Birgün insan gibi konuşmayı öğrenirsen o zaman tartışırız seninle 'saygıdeğer arkadaşım'

Edit: Hiç bir şekilde cevap atmam bundan sonra, 3 günlük dünya, kırıcı olmak yersiz...

derzulya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla siz adam gibi konuşunda ben insan gibi konuşurum.. yöneticiler yapsın ip kontrolü ne yaparsa yapsın. birgün adam ol çocuk ozaman tartışırız

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5