İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ReklamPaneli.com Yeni mi?

eraset

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benden başka kullanan yok sanırım içeride 50+ ytl param var 15'i ödeme günüdü ama gelen giden yok.. bu arada tavsiye ederim bannerlar ziyaretçiyi çekiyor.. tık başı verilen ücret ise sitesine göre değişiyor.. 0.01 ytl veriyor en az

eraset

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tahmin ettiğim gibi ödeme beklerken sebeb belirtilmeden banlandım.. :D

M

MerKuR

Misafir
reklampaneli bu işde tutunamaz. 9 ytl ye gittigidiyor uzerinde 1500 kilk satıyo.
webmastere 1500 kilikde 15 ytl ödeyecek mantık bunun neresinde. bence ucuz bi firma. icerde paranız kalmasın bosa uye olup zaman harcamayın sitenizde görüntü kirliligi yapmamıs olun acıkca.

jackal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
www.zift.com

buranınkuruluşuymuş pekıstatıkrarlı olabıelceğını düşünmuyorum bundan zıyade tık oranı çok ama çok düşük...

M

MerKuR

Misafir
benim yazdıgımı okursan saten anlarsın mantıgını. 9 ytl ye satacak 15 ytl webmastere verecek belki ama vermicek banlıyacak.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5