İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Reklamstore ödeme yapıldı

Webarsiv

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Reklamstore ödemelerini 1 gün önceden yaptı.Umarım Böyle güvenilir firmaların sayısı coğalır..

Developer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ödeme ve destek konusunda oldukça iyiler, ancak teknik anlamda eksikleri mevcut.

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet ödeme yapıyorda vergide çok kesiyor. o vergisi şu vergisi

Developer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
O vergi, şu vergi kısmı için devlete serzenişte bulunmak lazım..
Cep telefonuna %43 vergi ( 25 + 18 )
Fon,repo,hazinebonosundaki kazancından, %10 stopaj keser.
bla bla bla..

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
google niye vergi kesmiyor? googleden örnek alınabilir.. o zaman vergi kısmını kazançlara yansıtma değilmi? insanın canı sıkılıyor kazancının hepsini alamayınca...

WhiteKey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
google aldığı parayı vergi vermeden yurtdışına kaçırıyor onun için vergi ödememesi ve kesmemesi normaldir :)

Developer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Reklamstore devlete vergi vermesin vergi kaçırsın diyorsun yani düzgün ticaret yapıp vergisini verdi diye kötümü oldular?
Onun yerine devlet niçin bu kadar yüksek vergileri düşürmüyor demiyorsun ki :?
Çünkü bu tek ReklamStore ile alakalı iş değil ki..
Gelirimizle yatırım yapıyoruz, Karımız 10 Milyar ise kar üzerinden 1 Milyarını devlet stopaj geliri olarak kesiyor.
Benzin alıyoruz geliş fiyatı 0,80 kuruş ama 3 katı fazla para vererek depomuzu dolduruyoruz.
Cep telimizde konuşma ücreti 24 YTL yazıyor ama biz vergilerle birlikte 40 YTL ödüyoruz.
Bu liste böyle uzar gider..

K

Kayıtsız Üye

Misafir
arakdaşlar reklamstoreda reklam gösterim sayım artarken tıklanma hiç artmıyor. üstelik kendim de arkadaşım da denedik. Sitemin en güzel yerinde reklamlarını yayınlıyorum hadi başkalarının tıklamalarını geçtim benimkini bile saymıyor! Acaba hata bunun neresinde?

downtr.org

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
tıklama ve gösterim arasında bir bağlantı var.Bence en iyi Türk sponsor.Vergiler olmasa dahada iyi olacak..

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
bende 2*3 defa para aldım evet para konusunda sorunsuzlar ama sistemleri son zamanalrda bozuldu yanai sürekli kod hatası verince bende mynet gectim.

egitimsart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ödeme alıyorum ama reklamlar teknik olarak görümüyor. sorunları acil çozmeleri lazım.

hotr1de

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
beyler bir şey sorcam önemli benim için,
Raporlar bölümüne tıklıyıp son ödemeden bugüne kadar biriken kazançlarım diyince şimdiye kadarki kazandığınız tüm paralar görünüyormu ? yoksa sadece para yattıktan sonraki kalanmı ?
bende orda xxxx bir rakam yazıyorda şu anda kafam karıştı

hakimi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Reklam store la bir ayı aşkın bir süredir çalışıyorum. Ödememi aldım. Sistemleri güzel (eksikleri ve sorunlar var ama düzelir diye umuyoruz. en önemlisi reklamların gözükmemesi) soru sorunca cvp veriyorlar bir gün içinde. tık başı ortalama 0,022 civarına geliyor ama google da bu aralar öyle zaten :) eğer bu şekilde çalışmaya devam ederlerse iyi yerlere geleceklerini düşünüyorum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5