İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

reklamstore paraları ödemiyor...

evermp3

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
3 gün önce parayı gönderdik dediler ama para hala hesaba geçmemiş sorduğumuzda da bankada sorun vardır diyorlar. şaka gibi oyalıyorlar beni kaç gündür. bu olayla karşılaşan başka arkadaş avrmı acaba ?

biRtuRk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
her ayın 15. inde sorunsuz olarak ödeme alıyorum. İstersen banka ile görüş derim. En geç saat 14.00 da hesapta oluyor paralar.

Tırtıl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bende ödeme aldım defalarca. Bu zaman kadar sorun çıkmadı çevremde. Bi işlermleri ve bankadaki prosedürü gözden geçir derim arkadaşım. İnşlllah kısa zamanda alırsın paranı. Kolay gelsin.

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Arkadaşlar reklamstore'dan ortalama ne kadar para kazanıyorsunuz?

X

Xman

Misafir
Arkadaşlar reklamstore'dan ortalama ne kadar para kazanıyorsunuz?

Yemek tarifi sitemde laptop reklamı yayınladıkları için sıfır ytl kazanabiliyorum :D
hedefleme diye bişey yok site içeriğiyle alakalı reklam yayınlama şansınız olmadığından tıklamada alamıyorsunuz haliyle :D

Tırtıl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yemek tarifi sitemde laptop reklamı yayınladıkları için sıfır ytl kazanabiliyorum :D
hedefleme diye bişey yok site içeriğiyle alakalı reklam yayınlama şansınız olmadığından tıklamada alamıyorsunuz haliyle :D

Zaten hedefleme yapmalarını beklemek de zor olur sanırım. O altyapıyı hazırlamak ve o kodu yazmak herkesin harcı olmasa gerek, adsense boşuna mı geldi oralara. Diğer Türk reklam ağlarının hiçbirinde yok hedefleme. Ama olsun yerli malı yurdun malı ;)

Ha bu arada her sitem de mutlaka yerli malı olsun diye bizim Türk Reklam Ağlarından birinin koduna mutlaka yer veririm (doğan grubu hariç). Başka br sitemde de Adtech yayınlorum ama hala ŞEKER BAYRAMI TURLARI diye reklam çıkıyor :) Olacak o kadar, her işin bir emekleme ve belki de sürünme dönemi olacktır.

Konuyu dağıtmadan diğer soruya cevap verelim... şu ana dek REKLAMSTORE ve ADTECH 'ten 100ytl anca almışımdır.

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Şimdi ne kadar kazanıldığını söylemek doğru olmaz ancak reklamstore tıklama başına gelir payını yukarıya çekmiş gözüküyor. Yani yeni bir tercih sebebi olmaya başladı. Böyle devam ederse yayıncı potansiyelini dahada artıracaktır.

Hedef reklam mevzusuda reklamstore için çok zor bir mesele olmasa gerek.
Sonuç olarak reklamlarının yayınlandıkları siteleri listeleyebiliyorlardır bu listedeki sayfaların meta kodlarını okuyarak hedef reklam çıkarmalarının mümkün ve zor olmadığını düşünmekteyim.

Yapamıyorlarsave bu mesajımı okuryorlarsa iletişim kursunlar yardımcı olayım :)

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Türkiyede içeriğe göre reklamı sadece linkz veriyor.Ben kullanıyorum gayet iyi para veriyor.Tabi tıklanınca :p

xfatihx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Uzun zamandır reklamstore kullanıyorum ödemelerde hiç bir zaman sorun yaşamadım..

aslanbey34

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Çamur atmayın

Reklam store aksatma yapmaz. Buraya yazacağına adamlara telefon aç.

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Reklamstore ödemeleri aksatmadan yapıyor ama malesef Reklamverenler midir Reklamstore mudur sebep bilinmez ama bu aralar tık başı 1-2 kuruş alabiliyorsun en fazla. İçeriğe göre de reklam çıkmadığı için yüzsüzlerin KONTÖR - MELODİ - SEVGİLİ sitesi reklamlarından kurtuluş yok.

14.371 gösterim
171 tık
2,14 YTL ... Reklam store un acilen düzenleme yapması lazım. Tık başı 4-10 kuruş alınırdı eskiden.

evermp3

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
paramı ödemedi reklamstore üstelik ödedim dediği poarayıda hesabımdan sildi yaptığı çok büyük terbiyesizliktir ve bu nedenle artık çalışmıyorum onlarla. bu tür keyfi uygulamalar 100 kişiye yapsa binlerce lira atıyodur kenara o paralarda ona hayır etmez. yetkilileri buradaysa uyarıyorum bu yol yol değil gel vazgeç bu tutumdan.

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Reklamstore parayı öderde ortada ödenecek para birikemiyor ki.8 tıka 10 kuruş veriyor.Zaten sürekli çük büyütücü ve kontör reklamı çıkıyor kimse tıklamıyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5