İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

reklamstoreye girebilen varmı.

sata

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
www.reklamstore.com adresine ulaşamıyorum ayrıca reklam kodlarıda açılmıyor ve siteminde açılmasını engelliyor. sitemde arka plan açılıyor gerisi yok.

ismozalp

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
bendede açılmıyor site tam konuyu açacaktım ki sağolsun sata arkadaşımız açmış türkleri mi banladı acaba reklamstore? :p

emresa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bazı sitelerde açılmıyor,telekom çıkışlarından olabilir mi . .

greyfurt

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
türklerimi banlamıştır :D çok komik ya banlanınca bembeyaz bi sayfamı çıkıyor :)

smpx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bildiğim kadarıyla reklamstore sunucularına ya bir saldırı yada kendilerinden kaynaklanan bir sorun yüzünden reklam yayınlayan sitelere ulaşılamıyordu. Reklam kodlarını kaldırıldığında büyük ihtimal sorun çözülecektir. (gerçi sorunda kalmamış ama yinede ana sayfalarında bir iki yer gözükmüyor.

Bu arada kazançlar artmış harelde 39 kilik 4 YTL olmuş bir arkadaşın hesabında acaba sizde demi durum öyle yani kazançlarda bir değişiklik varmı acaba?

komikhane

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
konu ile ilgili sitelerinde açıklama yapmışlar.

HTML:
Dün sunucumuzda yaşanan bir problemden ötürü bir süre Reklam Store’a ulaşım kesildi. Yayıncı ve reklamverenlerimize yaşattığımız bu mağduriyeti gidermek için bazı düzenlemeler yaptık. Yayıncılarımızın 30 Nisan’daki kazançlarına bir gün önceki kazançları kadar ilave yapılmıştır. Reklamverenlerimizin kampanyaları da 1 gün uzatılmıştır.

umarım kalitelerinden ödün vermezler, bu zamanda böyle sponsor az bulunur.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

<-->sekito <-->sekito