İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Reklamverenlerin tavsiye ettikleri siteler

A

aliozen

Misafir
Arkadaşlar herkese iyi pazarlar,

uzun zamandır reklam vermek için araştırma yapıyorum. Ama henüz bir siteye verebildim.

Daha önce reklam vermiş olanların ve memnun kalanların yardımına ihtiyacım var. Site isimlerini yazarsanız sevinirim. İçerik mp3, toplist vs olmazsa daha iyi olur. Forumlar ve haber, gazete içerikleri tercihtir.

teşekkürler

D

dnturkey

Misafir
bence memnun kalmak göreceli bi kavramdır..

onun yerine xxx sitesine yyy ytl ücretinde reklam verdim zzzz günlük hit aldım demek daha mantıklı bi değerlendirme olur.

D

doLob

Misafir
daha dogrusunu su sekilde sorsaniz daha yararli olacaktir

aldiginiz tiklama/gunluk ucret

DeviLLe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yaw arkadaş diyor ki reklam veripte iyi randıman aldığınız siteleri yazın bizde faydalanalım diyor. siz halen ısrarla garip garip şeyler yazıyorsunuz..

A

aliozen

Misafir
DeviLLe' Alıntı:
yaw arkadaş diyor ki reklam veripte iyi randıman aldığınız siteleri yazın bizde faydalanalım diyor. siz halen ısrarla garip garip şeyler yazıyorsunuz..

teşekkür ederim

gunesbjk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet bende

sepya.com
mizahdelisi.com
ve 3le.net i herkese oneririm

T

THUQ_BY

Misafir
3le.net e ver kardeş ii dir. hem ucuz hemde kaliteli reklam.
genel forum sitelerine verme verecek olursan da zaten 2 tane kaliteli var onlara verderim onlarda çok para istiyor. ama genel forumlar a verme geri kalan.iyi hit yollamaz.

G

Gazete.CC

Misafir
aliozen' Alıntı:
Arkadaşlar herkese iyi pazarlar,

uzun zamandır reklam vermek için araştırma yapıyorum. Ama henüz bir siteye verebildim.

Daha önce reklam vermiş olanların ve memnun kalanların yardımına ihtiyacım var. Site isimlerini yazarsanız sevinirim. İçerik mp3, toplist vs olmazsa daha iyi olur. Forumlar ve haber, gazete içerikleri tercihtir.

teşekkürler

merakmerkezi.com
etikhaber.com

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5