İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

reklamz hakkında

voodoo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Reklamz dersen bana amannn derim niye mi beceremediler bu işi.

Katreklam onların yapması gerekeni geç girmesine ragmen gayet güzel yaptı helal olsun.

Reklamz ödeme ve istatislik verme zorluklarından dolayı cogu webmasterın gözünden düştü halbuki 5 yılı aşkın bir süredir hizmet vermekteler.

Şu var geç de olsa ödememi aldım. Ayrıca web siteleri ve herşeyiyle karizma görünen bir firma nasıl oldu da böyle bir izlenim yaratabildi anlamadım.

Neyse bunlar benim düşüncem.

Ongun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar,

ReklamZ ile benim tecrübem de şu şekildedir: Benden detay istatistik istediler, gönderdim (Sitem PR 4 ve 10000 + Tekil bu arada). Cevap dönülmedi. Aradığımda da bana "biz çok büyüklerle çalışıyoruz." dendi. Ben de "bunlar çok iyi" diye düşünmüştüm. Az önceki mesajdan sonra ise bu mesajı yazdım :)

Herkese Sevgiler
İy Bayramlar, Mutlu Yıllar

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96
Büyük firmalarla çalışıyorlar genelde , bana geri dödüler ama bir şey çıkmadı..daha çok mynet,ekolay,tnn,superonline,maximun gibi portallarla iş yapıyorlar.ciddi bir firma ,

bir ara zapmedya ile çalışmıştım..güvenilir ödemelerini zamanında eksiksiz yapan firma..

bu tarz firmalar , vergi levhası olanlarla iş yapıyorlar.

manyax

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Reklamz ;

Ödemeyi 2 ay sonrada olsa bekleyecek zırt pırt aramayacak baş ağrıtmayacak sessiz sakin, az hitide olsa özgün ve sayılı siteyle çalışmayı tercih ediyor benim gözlediğim kadarıyla

zahmaci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya NOKIA vurgunu, açtırmayın ağzımı benim şimdi.yoksa Orkunla yine Papaz olıcaz....

Anlayanlar anlar zaten bu söylediklerimi...

tiva

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
ya NOKIA vurgunu, açtırmayın ağzımı benim şimdi.yoksa Orkunla yine Papaz olıcaz....

Anlayanlar anlar zaten bu söylediklerimi...

468x60 header reklama 200 $ isteyenler (aylık 100 $ a reklam veremediğim birkaç site), aylık 25$ a en büyük boydan NOKIA reklamı yapmışlardı, çok gülmüştüm.

voodoo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
walla nokiada vurmuslarsa bilmiyom benim 30ytl ödemeyi zamanında yapmislarid huahhaha o yuzden dedim odemeleri aldim diye :))

masterdolar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
o zamanlar cj ölmüş ne lead ne tıka para veren firma var ortada.
reklamz'ın ilk büyük webmasterlar sırtından para kazanma hadisesidir.
nokia olayı efsanedir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5