İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ReklamZ NOKIA Ödemeleri Hakkında

K

Kara

Misafir
Ödeme yapmaya başladılar. Bugün (07 Kasım 2005) banka bilgilerimi alıp ödeme yapacakalrını yazdılar. Ödeme geldiği zaman buraya yazıcam.

Kolay gelsin

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
Alınan Kayıt : 56
Kayıt başına ödenecek ücret : $0,23
Toplam ücret : $12,88
Dolar kuru : 1,3300 ytl
Toplam YTL ücret : 17,13 ytl

buymuş. yahu zaten benim tanıdığım 20 kişi kayıt oldu.
site hiti tekil 15-20 bin arasıydı o zamanlar. Normal hitim zaten 5-6 bin.
Ama çok acı bir mail yazdım.
Ben bu parayı asla onlara yedirmeyeceğim. Gidip bürolarına kayıtları inceleyeceğim ve gerekeni söyleyeceğim.

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
olay çoktan bitti. ve biz dinlemedik bizden öncekileri. adamlar söyledi reklamz daha önce paralara yattı yine yatar.
20 bin tekil hitle adsense reklamı koysaydım en az 200$ kazanırdım. E bi defa kerkildik.

uzak dururuz artık. bizde bizden sonrakilere söyleriz uzak durun diye :)
Bilmem mesaj alındımı? :)

Alobar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benden hesap bilgilerini kampanya durduruldugunda istediler, ekim ortasında mail attım ekim sonu ödeme yapcaz yazmışlar hala ses yok walla :(

alpaym

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
türkiyede tıklamaya para veren yerlerden uzak durum.
aylık para vereceklerse eyvallah diyin.

crawler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
"click" üzerine çalışan bir sistemi yok ReklamZ nin
ya aylık reklam veriyor yada "lead" dediğimiz üye başına para veriyor
2 sene önce gitmiştim bürolarına , ozaman şimdiki gibi değillerdi tabii..
sıcak insanlar , hakkınızı yemezler

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
ee ben şimdi 18 ytl için istanbulamı gelicem acsınalr izmire de bir sube alayım P:

fatih429

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Alınan Kayıt : 364

Kayıt başına ödenecek ücret : $0,23

Toplam ücret : $83,72

Dolar kuru : 1,3300 ytl

Toplam YTL ücret : 92,79 ytl

:)

T

trlist

Misafir
Resmen üye olan webmaster akilsiz durmuna düşürdüler... parayi nokia dan peşin alip sizlere aylar sonra veriyorlar ve ne kadar doru bu istitastikler oda ayri bir konu.

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
ben acı bir mail yazdım onlara. hiç üşenmeyip gideceğim ve veriler kontrol edeceğim. ve ağzıma geleni söyleyeceğim.
ben keriz değilim. hakkımı savunacağım.

20 kişinin 10 milyonu kalsa 200 milyon eder ve bu parayla güzel bir eğlence yapıp keriz parası diye üstüne göbek atarlar.

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
nokia reklamları başladığında bende koysammı diye düşünmüştüm. iyiki girmemişim hiç. gözünü sevim adsense :D

Zreklam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar kimsenin ödemesi cebimize kalmayacak!!!
Nokia Game kampanyası için atılan ilk mailde de 25 ytl'nin altında kalan kayıtların ödenmeyeceği yolunda bir ibare vardı bunu kabul ederek kampanyaya katıldınız ve şimdi buna itiraz ediliyor biz yine de diyoruz ki gelin ofisimize kayıtlarınızı inceleyin ve ödemenizi $0,23 bile olsa alın....

İstanbul dışında olan yayıncılarımız için ise EFT yapılacaktır fakat önemle belirtmek isteriz ki bankalardan yapılan EFT lerin de bir alt limiti var.Ve o limitin altında ödeme yapılamıyor.

Ödeme konusuna gelince, bu konuda en az sizler kadar rahatsızız biz bir aracı kurumuz dolayısıyla direkt müşteri ile çalışmıyoruz sizinle paylaştığımız her türlü bilgiyi medya ajansımızdan alıyor ve sizlere iletiyoruz.Onlar bize 20 gün sonra diyorsa biz de size aynı bilgiyi veriyoruz.Biz ödemeyi peşin alıp sizleri oyalamıyoruz.Böyle bir durum siz konusu bile olamaz.Reklamz her zaman için ortak çalışmalar yürüttüğü yayıncılarının hakkını savunmuştur ve savunacaktır.biz bu ödemeyi alacağız ve sizlere de ödemelerinizi yapacağız.

Önemle belirtmek isterim ki aldığınız kayıtların düşük olması sayfa gösterimleriyle alakalı değildir.Çok fazla sayfa gösteriminizin olması alacağınız kayıtların da çok fazla olacağı anlamına gelmiyor.

REKLAMZ

VazgectimSenden

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
walla ne yalan söliyim beni bu açıklama tatmin etti :) ama olurda ilerde şimdi bişi olur bu cümlemi kopyalayıp kopyalayıp sebep sensin demeyin :)

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
Zreklam' Alıntı:
Arkadaşlar kimsenin ödemesi cebimize kalmayacak!!!
Nokia Game kampanyası için atılan ilk mailde de 25 ytl'nin altında kalan kayıtların ödenmeyeceği yolunda bir ibare vardı bunu kabul ederek kampanyaya katıldınız ve şimdi buna itiraz ediliyor biz yine de diyoruz ki gelin ofisimize kayıtlarınızı inceleyin ve ödemenizi $0,23 bile olsa alın....

İstanbul dışında olan yayıncılarımız için ise EFT yapılacaktır fakat önemle belirtmek isteriz ki bankalardan yapılan EFT lerin de bir alt limiti var.Ve o limitin altında ödeme yapılamıyor.

Ödeme konusuna gelince, bu konuda en az sizler kadar rahatsızız biz bir aracı kurumuz dolayısıyla direkt müşteri ile çalışmıyoruz sizinle paylaştığımız her türlü bilgiyi medya ajansımızdan alıyor ve sizlere iletiyoruz.Onlar bize 20 gün sonra diyorsa biz de size aynı bilgiyi veriyoruz.Biz ödemeyi peşin alıp sizleri oyalamıyoruz.Böyle bir durum siz konusu bile olamaz.Reklamz her zaman için ortak çalışmalar yürüttüğü yayıncılarının hakkını savunmuştur ve savunacaktır.biz bu ödemeyi alacağız ve sizlere de ödemelerinizi yapacağız.

Önemle belirtmek isterim ki aldığınız kayıtların düşük olması sayfa gösterimleriyle alakalı değildir.Çok fazla sayfa gösteriminizin olması alacağınız kayıtların da çok fazla olacağı anlamına gelmiyor.

REKLAMZ
Yani Diyorsunuz ki, biz 25 ytl altındaki paraları güzelce yiyeceğiz. Baştan kabul ettiniz. Etmeseydiniz. :)
Böyle bir şirket anlayışıda ilk defa duyuyorum. Banane kardeşim en başta kabul ettin. Ben şimdi senin paranı afiyetle yiyeceğim. Ne güzel yaa.

Eft alt limit mi? Ben Siz şirketseniz sizin tüm bankalarda hesabınız olması gerekir. Ve online yani internet bankacılığında alt limit gibi birşey yok.
Havale yapın. Eft yapmayın sizde.
Söylediklerinizin hepsi bahane. Ben en büyük 2 bankayla çalışıyorum ve hiçbir zaman alt limit duymadım. Acaba sizin bankanız uganda dan bir bankamı.

Siz bizi salak yerine koyuyorsunuz. Ama Ben bunun peşini bırakmayacağım. Ne gerekiyorsa yapacağım. Sizden para da istemiyorum. 15-20 milyonun hesabında değilim.
Benim tepkim salak yerine konulmak. Yazdığım maillerede cevap vermiyorsunuz.
Hani nerde kaldı şirketlik. :)

Zreklam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Gereken açıklama tarafımızdan yapılmıştır...konuyu bu forumlara daha fazla taşımak istemiyoruz.Önceki açıklamamda da belirttiğim gibi alınan kayıtların ödemesi yapılacaktır.

Bankalardaki EFT ödemelerinde alt limit 1 YTL'dir.Havale olarak ödendiğinde ise farklı bankalar arasında kesinti uygulanmaktadır.

Tekrar belirtmemiz gerekirse; ödemesini almak isteyen yayıncılarımız ödemeler başladığında bankalarına havale yoluyla ya da ofisimize gelip tahsil edebilir ve kayıtlarını inceleyebilirler.

REKLAMZ

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
:) komik yazdıklarınız. Eft alt limit 1 ytl ise neden ödemiyorsunuz o zaman?.

Ödeme yapacak şirket derki benim bankam bu. Bana bu bankadan hesap numarası verin ben size paranızı göndereyim. Tabi bankanız uganda da değilse. :)

Madem ödeme yapmaya niyetiniz var. Çalıştığınız bankayı söyleyin. Size ona göre hesap numarası göndersinler.

Aynı bankalar arasında internet yoluyla yapılan havalelerde 1 kuruş bile masraf alınmaz.

akbankla çalışıyorsanız hemen akbank hesap numarası versinler. İşbankasıyla çalışıyorsanız işbank numarası versinler. böylece EFT Masrafı ödemessiniz. 1 ytl yi bile hat etmiş sizin reklamınızı yapmış ve size para kazandırmış kişilere ödemiş ve böylece helal para kazanmış olursunuz..

Zaten yeterince iyi para kazandınız webmasterların sırtından şimdi 3-5 kuruşun üstüne yatmanın binbir yolunu arıyorsunuz.

Yaptığınız hem terbiyesizlik hemde harama el sürmektir. Bu yaptığınız elbet bir yerlerden çıkar.

Zreklam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
disconnect' Alıntı:
:) komik yazdıklarınız. Eft alt limit 1 ytl ise neden ödemiyorsunuz o zaman?.

Ödeme yapacak şirket derki benim bankam bu. Bana bu bankadan hesap numarası verin ben size paranızı göndereyim. Tabi bankanız uganda da değilse. :)

Madem ödeme yapmaya niyetiniz var. Çalıştığınız bankayı söyleyin. Size ona göre hesap numarası göndersinler.

Aynı bankalar arasında internet yoluyla yapılan havalelerde 1 kuruş bile masraf alınmaz.

akbankla çalışıyorsanız hemen akbank hesap numarası versinler. İşbankasıyla çalışıyorsanız işbank numarası versinler. böylece EFT Masrafı ödemessiniz. 1 ytl yi bile hat etmiş sizin reklamınızı yapmış ve size para kazandırmış kişilere ödemiş ve böylece helal para kazanmış olursunuz..

Zaten yeterince iyi para kazandınız webmasterların sırtından şimdi 3-5 kuruşun üstüne yatmanın binbir yolunu arıyorsunuz.

Yaptığınız hem terbiyesizlik hemde harama el sürmektir. Bu yaptığınız elbet bir yerlerden çıkar.

........................................................................................................
Dışbank ile çalışıyoruz şimdi o banka ile çalışmayan arkadaşlar gidip hesap mı açacaklar...lütfen biraz mantıklı olun...kimsenin ödemesi bizde kalmayacak bunu daha önce de belirttik 1 ytl nin altında kalan yayıncılarımızda ofisimizden gelip alacaklarını tahsil edebilirler bunu da defalarca söyledik....yayıncılarımızın hiçbir zaman ödemesi üstümüzde kalmadı ödemesini aldığımız her kampanyanın ücretinş yayıncılarımıza ödedik, ödemelerdeki gecikmeler ise bizden kaynaklanan bir durum değildir.Daha önce de bilirtildi biz aracı kurumuz ve aracılık yaptığımız ajanstan henüz kampanyamızın ödemesini almadık alındığı ilk gün de yayıncılarımıza kazançları dağıtılacaktır.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5