İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Rekor 14 Adsense Aynı sayfada...

MerTUraL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
millet para kazanma ugruna bissürü alavere dalavereye giriyo. normaldir bunlar. bu hile yapmıyo sadece kural hatası var. sadece uyarı alır duzenlerse banlanmaz.

Ama tıklamalar teşvik üzerine yapılıyor yani tıklayanların hiç biri işe yaradığından tıklamıyor.Google a da zarar bu tür tıklayanlar bence geçersiz tıklamadan banlayabilir...

Edit: Tıklayınız yazısını kaldırmış :D

S

SupRAdyN

Misafir
dedigim gibi banlanmaz kural hatasından uyarı alır sadece 2 ci de kural hatası yaparsa banlanır bosa sikayet etmeyin. arkadas burdaysa duzenler sitesini görürde bu msjları inş.

Teqin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ama tıklamalar teşvik üzerine yapılıyor yani tıklayanların hiç biri işe yaradığından tıklamıyor.Google a da zarar bu tür tıklayanlar bence geçersiz tıklamadan banlayabilir...

Edit: Tıklayınız yazısını kaldırmış :D

evet kaldırmıs :) demek mesajı okumus herhalde :)

Lebron

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Helal olsun ben utanırım yapmaya. Ama yapan yapıyor.

S

SupRAdyN

Misafir
arkadas normal sayfalarda 3 reklam koymus ama yeni msj yazanların altınada reklam yerleştirince durum böle olmus bunda bişey yok herkez hata yapar. yapıcı olalım pls kırıcı olmayalım.

aleminfo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
:D:D:D Valla komedi yaw bu kadar da olmaz kardeşim:pMillet neler yapıyor para için.Hakkınla al günlük 1 dolar al kadeşim.

N

NRT

Misafir
Baya güzel br sistem yapmış yanlız sitenin ismini degiştirmesi lazım :)))

CS.GEN.TR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
allah allah sizene kardeşim. ayda 100$ ya alıyorum yada almıyorum. oda zaten hosting vs. şeylerine gidiyor.

CS.GEN.TR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kardeşim üste çıkmak değil. hile ile binlerce dolar kazananlar var şikayet edicekseniz onları şikayet edin.

+ siteyi yeniden düzenledim yinede uyarınız için tşk ederim

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5