remote administrator v2.1 hakkında bir soru

S

SempatiX

Misafir
Arkadaşlar remote administrator v2.1 diye bir program var. Bu program bir kaç pc üzerine kuruluyor vede bir Ana bilgisayardan kontrol edilebiliyor diger bilgisayarları. Kontrol edilen bilgisayarların kontrol edildigini kontrol edilen bilgisayardaki kişi nasıl anlayabilir ? Mesela birisi benim PC mi seyrediyor ve ben seyrettiklerini nasıl anlayabilirim ? Şimdiden yardımlarınız için teşekkürler.
 

sitemedya

0
İyinet Üyesi
Katılım
11 Kasım 2004
Mesajlar
284
Reaction score
0
systemtray da programın ikonunu göreceksin. ikona mouse sağ tuşuyla tıkla.
current connections da bağlı olan ip ler görünür.
 
S

SempatiX

Misafir
Peki böyle görüntüde felan anlayamaz mıyız ? Sürekli öyle bakmak zorundamıyız iki dakikada bir kontrol! Bunu haber vwerecek baktığı an gözümüze çarpacak bir yolu yok mu ?
 

radres

0
İyinet Üyesi
Katılım
18 Ağustos 2004
Mesajlar
429
Reaction score
0
Konum
Malatya-Elazığ
Birisi bilgisayarına bağlandığında mavi R harfli icon kırmızıya dönüşür. Ama isterse regeditten biraz oynayıp systemtraydaki iconu kaldırabilir.

En sağlamı aç ms-dos'u radmin klasörüne girip "r_server.exe /stop" yaz kurtul. Ben öyle yapıyorum şahsen üniversitenin bilgisayar odasında :) Aksi takdirde mail yazarken bile gözüm orada oluyor adam okuyabilir diye.
 

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Elektronik Sigara
pubg mobile uc
Üst