İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

reseler de sizin tavsiyeniz hangisi olurdu?

turkuaz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
selamlar öncelikle forumda bu ilk mesajım olduğundam tüm forum sakinlerini selamlamak isterim. forumu 10 gündür takip ediyorum. özellikle hosting şirketleri ve paketleri hakkında buradanda edindiğim bilgiler doğrultusunda bir ön fikir oluştu bende ama işi uzmanından yardım alarak yapmak en doğrusu sanırım.
küçük paketlerle başlayabiileceğim aylık ödeme kabul eden e-posta.subdomain ve domain gibi özeliklere sınırlama koymayan bir linux reseller arıyordum. absürt ve yasadışı içerik barındırmayan. şimdi aklımdaki hostingler :
http://www.kebirhost.net (özellikle sıfır masraflı posta havalesi ile ödeme seçeneğinden dolayı ilk sırada.)
www.ferrahost.net ( burada pek tanınan biri sanırım) diğeri ise :
http://www.e-plusnet.com (en çok bw ve en ucuzu)
arkadaşlar bu reseller ile aynı zamanda bedava alan dağıtacağım küçük paketler halinde ve ihtiyaç duyuncaya kadar bende küçük bir paketle başlaycağım. ileride kendi sitemide çekebilirim buraya.
sizlerin öncelikle yukarıda belirttiğim üç firma etrafında fikirlerinizi bekliyorum.
aynı fiyatlarda daha iyi sunucu/alan/bw bildiğiniz daha önceden çalışmışlığınız olan şirketler varsa onlarıda yazabilirsiniz. ama lütfen öncelikle bu üç firma hakkında fikir verin bana.

turkuaz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
phpkolikçi bunu diyorsa ben referans aldım bile beyler :)
ya bu arada sende kafamı karıştırdın sunucu değişmiş sanırsam. öyle ise hayırlı olsun.
kebir host özellikle masrafsız posta havalesi ile cazip gelmişti ama sen diyorsan doğrusu odur.
hocam teşekkür ederim.

M

mavidusler

Misafir
Güveniniz için teşekkürler. Daha önce kullandığım ve memnun kaldığım bir yer olduğu için rahatlıkla önerebilirim ferrahostu. Sunucu değişimiyle ilgili konuyu özel mesaj olarak yanıtladım.

turkuaz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
turkçerap önerin için teşekkür ederim
line.com.tr yi araştırırken forumda çok adına rasladım sanırım burada kaliteli bir yer.ama ben sitedeki paketleri çözemedimdi o zamanlar. onun için seçeneklerde yoktu. zaten acil bir ihtiyaç değil. ikinci siteme zaman bulduğumda alacağım bu reselleri.
ayrıca mavidüşlerin referansı benim için önemli...
turkcerap ilgin için bir kez daha teşekkürler..

turkuaz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tüm ilgi leneen arkadaşlara teşekkür ederim..
alca ingilizce özürlülerdenim ben :(
yoksa dediğin şikete burada çok rasladım mutlak güzel bir yer..

S

seven7

Misafir
valla TR den uygun fiyatli ve gercekten isini iyi yapan biryer istiyorsan line.com.tr ye bak...dahada kaliteli yer istersen vt,kriweb gibi yerlerede bakabilirsin.ama ucuk rakamlar var.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5