İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Reseller 1$ + Bir yıl sabit ücret garantisi

MultiPHP

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar,

Küçük reseller paketlerimiz 1$’dan başlayan fiyatlarla.

Kampanya hakkında daha geniş bilgi için,
Mail & Msn: [email protected]
Paketlerin ayrıntıları önümüzdeki günlerde sitemize konulacaktır.

Saygılarımızla.

A

atakan_s

Misafir
Sayfanızda 1$'a hiçbir şey göremedim.
Sanırım bahsetmeye çalıştığınız "ayda" 1$'dan başlayan fiyatlar?

Eğer yazım eksikliği yaptıysanız haddimin sınırlarını zorladığım bu uyarıyı dikkate alırsanız ufak bir yanlış anlamayı engellemiş olursunuz.

Yazım eksikliği yanlışlıkla yapılmadıysa, kullanıcıların bu tür kelime oyunlarından hoşlanmadığını belirtmek isterim. En azından ben ciddi anlamda ilgilenmeme rağmen 1$'a reseller nasıl oluyor diye baktığımda gördüğüm en düşük fiyatın 12$ olması verilen hizmetin samimiyeti hakkında soru işaretleri oluşturdu aklımda.

Bu uyarılarımı bir saldırı olarak algılamayın kesinlikle, burada hepimiz fikir alış verişi yaparak birbirimizin eksik yanlarını tamamlamış oluyoruz bir şekilde..

Kolay gelsin,
Atakan Sünnetçioğlu

MultiPHP

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
atakan_s' Alıntı:
Sayfanızda 1$'a hiçbir şey göremedim.
Sanırım bahsetmeye çalıştığınız "ayda" 1$'dan başlayan fiyatlar?

Eğer yazım eksikliği yaptıysanız haddimin sınırlarını zorladığım bu uyarıyı dikkate alırsanız ufak bir yanlış anlamayı engellemiş olursunuz.

Yazım eksikliği yanlışlıkla yapılmadıysa, kullanıcıların bu tür kelime oyunlarından hoşlanmadığını belirtmek isterim. En azından ben ciddi anlamda ilgilenmeme rağmen 1$'a reseller nasıl oluyor diye baktığımda gördüğüm en düşük fiyatın 12$ olması verilen hizmetin samimiyeti hakkında soru işaretleri oluşturdu aklımda.

Bu uyarılarımı bir saldırı olarak algılamayın kesinlikle, burada hepimiz fikir alış verişi yaparak birbirimizin eksik yanlarını tamamlamış oluyoruz bir şekilde..

Kolay gelsin,
Atakan Sünnetçioğlu

Merhaba,

http://www.multiphp.net/rsl_mm.php

İlgili sayfada tüm bilgiler mevcut. Aylık 1$'a reseller veriyoruz. Paketi almak için bir yıllık peşin ödeme yapmanız gerekir. Bu paketler kampanya amaçlıdır.

Standart reseller paketlerimiz için,
http://www.multiphp.net/?page=reseller

İyi akşamlar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5