İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Reseller Alacağım!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

emre_986

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba,

Ben reseller alacağım fakat alacam kişi lütfen işinde profesyonel olsun ve ucuz olsun fiyatları...

5 veya 10 gb yeterlidir türkiye lokal şarttır ve reseller aldığım zaman servere restart atma ve shell yetkilerimin olmasını istiyorum cpanel olsun başka panel kullananlar mesaj atmasın bile :) biliyorum ilk mesajım fakat ilk defa bu webmaster forumunu gördüm önceden başka forumlarda dolanıyordum.En önemliside band with 50 gb üstünde olması şart vede yedeklerimi ben haricinde alınmasını istemiyorum aksi taktirde direk reselleri iptal ettiririm ve paramın geri iadesini isterim eğer kabul eden profesyonel arkadaşlar varsa yazmalarını bekliyorum vede biraz müddet tanırsalar sevinirim:)

En Önemlisi Cpu Limiti Olmayacak İstediğim Kadarıyla Kullanabileceğim ve Hotmaile Kesinlikle Mail Gitmeli Çünkü Aktivasyon Kodu Felan Olunca Bazen Gitmiyor :)

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Arkadaşın mesajından bir alıntı yaparak birşey sormak istiyorum.

reseller aldığım zaman servere restart atma

Reseller de böyle bir hizmet sunulabiliyor mu ?

emre_986

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet sunulabiliyor reseller verirken mysql apache ftp ssh vs... tüm servislere restart çekilebiliyor :)

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
vps diyecekken yanlışlıkla reseller demiştir
daha doğrusu vps özellikleride, reseller fiyatına bir şey istemiş
bu özelliklerde, en önemlisi shell veren reseller satıcısı vardır belki

emre_986

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kardeş ben uzaktan mal gibi mi görünüyorum senin serverin olmadığı için bilmiyorsundur ben çok yaşadım durumu bazı hostçulardan aldık reseller bazı hitli siteler yüzünden sürekli makine kilitleniyordu restart atmak gerekliydi server sahiplerine ulaşamayınca whmye girip biz atıyoruz reseller üzerinden atılıyor çok yaptım o yüzden bilmediğin yerlere burnunu sokmazsan sevinirim foruma yeni girdik dediysek acemi webmasteriz demedik

Mickey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
32.jpg

arkadaşın seni bekliyor emre koş hadi

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Merhaba,

Ben reseller alacağım fakat alacam kişi lütfen işinde profesyonel olsun ve ucuz olsun fiyatları...

5 veya 10 gb yeterlidir türkiye lokal şarttır ve reseller aldığım zaman servere restart atma ve shell yetkilerimin olmasını istiyorum cpanel olsun başka panel kullananlar mesaj atmasın bile :) biliyorum ilk mesajım fakat ilk defa bu webmaster forumunu gördüm önceden başka forumlarda dolanıyordum.En önemliside band with 50 gb üstünde olması şart vede yedeklerimi ben haricinde alınmasını istemiyorum aksi taktirde direk reselleri iptal ettiririm ve paramın geri iadesini isterim eğer kabul eden profesyonel arkadaşlar varsa yazmalarını bekliyorum vede biraz müddet tanırsalar sevinirim:)

En Önemlisi Cpu Limiti Olmayacak İstediğim Kadarıyla Kullanabileceğim ve Hotmaile Kesinlikle Mail Gitmeli Çünkü Aktivasyon Kodu Felan Olunca Bazen Gitmiyor :)

Emre,
Bu özelliklerde ve ilave olarak php4 kurulu bir tane istiyorum ben de...
Cpanel yerine plesk 7.0 kurulu olsun... MySqli, Apache vs vs 2004 tarihli olsun (daha doğrusu 2004 yılının son teknoloji hali).
Bana 1gb alan ve 15GB band yeterli...
6-7 ay kadar kullanacağım, php5de istediğim gibi çalışmayan bir kaç sitem var, onları orada tutayım istiyorum.
Fiyat konusuna gelince, Öncesinde netdirektten 19Euro/ay idi ödediğim, şimdi bir kaç site için ödüyorum bu parayı, zararına oluyor.

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
Konuyu başlatan arkadaş kurallara aykırı davrandığı için forumdan uzaklaştırılmıştır, ve haliyle sunucumsu reseller arayışıda son bulmuştur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi