İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Reseller alımlarında TR Firmaları tercih etmem nekadar akıllıcadır?

E

elma

Misafir
konu dışı başlıklara yazı göndersem de bu konulara ilgiliyim ve takip ediyorum. şimdi ise,

reseller almak istiyorum. önerilerinizi duymak isterim.

teşekkürler...

dizayn1st

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
abisi sana yabancı bi firma söyleyeyim oradan al bence.
www.datapacket.net
ben aldım memnunum gerçi ama tek sorun ftp biraz yawaş.diğer özellikleri iyi sayılır. bir bak istersen.

E

elma

Misafir
Mp3Master' Alıntı:
abisi sana yabancı bi firma söyleyeyim oradan al bence.
www.datapacket.net
ben aldım memnunum gerçi ama tek sorun ftp biraz yawaş.diğer özellikleri iyi sayılır. bir bak istersen.

peki herhangi bir sorun yaşadığımda onlara ulaşmam kolay olur mu? iletişim zor olmaz mı yani?

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
datapacket.net komik bir yerdir, WHT'de 2 sene oncesine kadar 25 sayfa uzunlugunda dolandiricilik, yalancilik her turlu halt naneyi yiyen yer olarak konusulurdu. Ne konumlandiracaksan ona gore aramalisin. 100.000 sayfa gosterimli sql siten icin ariyorsn yurt disindan aramayacaksin, kanka bir tane server sahibine abi naber yazacaksin. Yok efendi siteler barindiracagim diyorsan autica.com resellerzoom.com

E

elma

Misafir
Angelo' Alıntı:
datapacket.net komik bir yerdir, WHT'de 2 sene oncesine kadar 25 sayfa uzunlugunda dolandiricilik, yalancilik her turlu halt naneyi yiyen yer olarak konusulurdu. Ne konumlandiracaksan ona gore aramalisin. 100.000 sayfa gosterimli sql siten icin ariyorsn yurt disindan aramayacaksin, kanka bir tane server sahibine abi naber yazacaksin. Yok efendi siteler barindiracagim diyorsan autica.com resellerzoom.com

ikinci seçeneğiniz üzerinde(efendi site he) yoğunlaşırsak :) uzun bir takip aşamasından sonra girişyorum bu işe sorun yaşayacağıma da eminim ve bu durumlarda benle en kısa zamanda temasa geçebilecek güvenilir ve ucuz kişilerle muhatap olmak isterim. (çok şey istiyorum sanırım)

teşekkürler...

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Ucuz ve en kisa zamanda temas zor beraber olan seyler. Turkiye'den alacaksan hostcini.com demekteyim.

e-net

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Angelo' Alıntı:

resellerzoom.com u hiç kullandınmı?
kullandıysan biraz daha detaylı görüşlerini yazarsan sevinirim..

E

elma

Misafir
önerdiğiniz ya da diğer sitelerle ilgili eleştirilerin yapıldığı -değerlendirme- tarzında bir site var mı? daha önce burda biri böyle bir site hazırlamış ve incelenmesini istemişti burda onu hatırlıyorum ama adını hatırlayamadım,bulamadım da...

teşekkürler.

cengizzz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
elma' Alıntı:
önerdiğiniz ya da diğer sitelerle ilgili eleştirilerin yapıldığı -değerlendirme- tarzında bir site var mı? daha önce burda biri böyle bir site hazırlamış ve incelenmesini istemişti burda onu hatırlıyorum ama adını hatırlayamadım,bulamadım da...

teşekkürler.

ekle msn de görüşelim : [email protected]
:cool:

kosasnet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Angelo hostcini hakkında hiç bir bilgin yok sanırım :) 2 3 yıl geriye gitmek lazım, çok defa dolandırdılar çok defa hek yediler

phiberoptic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kosasnet' Alıntı:
Angelo hostcini hakkında hiç bir bilgin yok sanırım :) 2 3 yıl geriye gitmek lazım, çok defa dolandırdılar çok defa hek yediler
çoluk çocukta burada yorum yapıyor bu ne biçim iş ya , neymiş hostcini dolandırıcıymış hadi oradan , koskoca dc dolandırıcı olur mu ? hiç adamlar oraya o kadar para dökmüşler bilip bilmeden konuşuyor ne zaman dolandırdılar bi söylesene bana ????

deja_wu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1 yıla aşkın bir süredir TR deyim ve hiç bir problem yaşamadım.

kosasnet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
phiberoptic' Alıntı:
çoluk çocukta burada yorum yapıyor bu ne biçim iş ya , neymiş hostcini dolandırıcıymış hadi oradan , koskoca dc dolandırıcı olur mu ? hiç adamlar oraya o kadar para dökmüşler bilip bilmeden konuşuyor ne zaman dolandırdılar bi söylesene bana ????

algılama sorunun var sanırım. Şu anki hallerinden bahsetmiyorum. Eskiler bilirler. Nette senin kaç günlük geçmişin var ? :)

phiberoptic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Gururuna Yedirememiş msn ye gelmiş aynı şekilde ekledim...

·$2·#| | | Anadolu Server Hosting Solutions | | | :
merhaba
Nasıl Yardımcı Olabilirim ?
ZoNe:
slm eleman
ZoNe:
forum.iyinet e gereksiz bi mesaj yazmışsın
ZoNe:
bilmediğin konular hakkında yorum yapma
ZoNe:
tamam mı
sana mı düştü yazdığım mesajları denetlemek
ZoNe:
benim mesajıma kitaben yazmışsın
senin mesajın neymiş bakayım
ZoNe:
http://forum.iyinet.com/showthread.php?t=17984&page=2&pp=10
ZoNe:
doğru
ZoNe:
koskoca dc dolanrıcı mı olur
ZoNe:
zıuaha
ZoNe:
kaç yıldır bu işi yapıyorsun ?
ZoNe:
kaç yıldır nettesin ?
ZoNe:
kaç yıldır hostcini ni tanıyorsun ?
5 yıldır
2 yıldır
daha 2 hafta önce gittim
dclerini gezdim
bayilik aldım
ZoNe:
bende zaten şu anda kötüler demedim ki
ee
ZoNe:
sanırım algılama sorunun var
ben bir şey demiyorum artık yorumu başkalarına bırakıyorum

kosasnet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
geri zekalı bi adamı muhatap alıp, bişiler anlatmak istemek ile hatayı ben ettim.

herşey ortada :)

phiberoptic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hadi ordan kolpacı , ulan hostcini ile hiç çalıştın mıda yorum yapıyorsun senin ne haddine bilip bilmeden konuşuyorsun..

phiberoptic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben heklenir yada heklenmez dedim mi ? benim sorunumu herkes iyi anladı adam bilip bilmeden şu dolandırıcı bu dolandırıcı konuşup duruyor herkesin bi gururu var adama ha şerefsiz demişsin ha dolandırıcı olur mu öyle şey ? ha adamlar harbi harbi ciddi bir firma oldukları için senin gibilere cevap vermeyi bile uygun görmüyor... benden bu kadar anlayan anladı....

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5