İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

reseller almak istiyorum ama??

Hostmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tanımadığın insanlar hakkında hala yorum yapıyorsun ve her konuda yaptığın gibi bu konuyuda suistimal ettin bravo.
Oysa avatarındaki kadar koca kafalıymışın ki daha ilk mesajdan yazdıklarımı anlamadın ve tekrar ettiriyorsun ;

gir öğren.

Uzak444

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Turkislem FDC Bayisidir
ve Bizimle FDC yi Tanıştıranda Kendisidir.
kendisine tekrardan teşekkürler

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
merhabalar bu yıl 3 yıl oldu sabitdisk.net le calışıyorum onlarla başladım onlarla yoluma devam ediyorum cok şükür şimdiye kadar sunucu taşınması haricinde bir sorunum olmadı sunucuları cok hızlıdır ayrıca fiyarları kayet te makuldur sitenizin yuksek trafik ihtiyacını karşılayacakları ve bw konusunda size sorun cıkarmayacakları konusunda emin olabilirsiniz iletişim msn burda

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
win.com.tr
labina.net
dilek.com

Buraları tavsiye edebilirim.

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
reseller almayi cok istiyorum ama bir turlu cesaretimi toplayamadim:)
dolandirilmakdan..
birgun yuzume pat diye kapatilmaktan..
onca verilmis paranin heba olmasindan..
acik ama agir acilmasindan kisacasi tr den istemiyorum..makine yurt disi ama iletisim her an turkce istiyorum..
acemiyim..
sitem buyuk ve cok yakiyor.
iki gun sonra yine para istemelerinden..
alan degilde trafigi cok onemli onun icin onereceginiz..tavsiyeleriniz nelerdir? kisa zamanda almam sart.
yurt disindayim o yuzden ytl den anlamam bana $ karsiligini soyleyin?
eger birile anlasirda alirsam sonra sonu kotu olursa valla burda rezil ederim sizi:)))
windows istiyorum
yardim lutfen..
Siten çok büyük ve çok yakıyor ve aynı zamanda çok kazandırıyor olmalı.
Bu sebeple kendine profosyonel firma bulmalısın.
Ama biraz başlıkları dolaştığımızda kampanya yazan yerlerde senin mesajların var. Bence sen macera arıyorsun. Bu maceranın sonu kötü bitebilir.
Sadece uyarmak amacım. Bizim yaptığımız hatalara düşmemen için.

GuLSehri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Siten çok büyük ve çok yakıyor ve aynı zamanda çok kazandırıyor olmalı.
Bu sebeple kendine profosyonel firma bulmalısın.
Ama biraz başlıkları dolaştığımızda kampanya yazan yerlerde senin mesajların var. Bence sen macera arıyorsun. Bu maceranın sonu kötü bitebilir.
Sadece uyarmak amacım. Bizim yaptığımız hatalara düşmemen için.

site barindirmanin neresi macera anlamadim?:) 3 sene once anatoliahostdan 1 senelik parasila host kiraladim fakat 7. aylikken kapatilan hostumdan kazik yedikden sonra hep sponsorlarla calistim..sonunda canima yettiki kendime ait reseller almaya karar verdim..ne demek istedigini aciklarmisin?

winsock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
anlatmak istedigi cok basit benimde dikkatimi cekti reseller kampanyasi diye yazilan her basligin altinda " dolar hesabiniz varmi windows reseller varmi ? " şeklinde sizin mesajlariniz var .

Alacaginiz firmaya dikkat edin demek istiyor arkadas

impreza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
www.shellci.com benim üzerinde çalıştığım bir hosting sitesi henüz tamamlamadım ama referanslardaki sitelerin hostlarını kendi sunucularımız karşılıyor bir nevi halka açılıyoruz sadece. bayi host fiyatlarını bir incele referanslar ve network bilgisine bakmayı unutma

GuLSehri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
anlatmak istedigi cok basit benimde dikkatimi cekti reseller kampanyasi diye yazilan her basligin altinda " dolar hesabiniz varmi windows reseller varmi ? " şeklinde sizin mesajlariniz var .

Alacaginiz firmaya dikkat edin demek istiyor arkadas

ben japonyadanim ve tr den sadece turkiye isbankasina burdaki SHINSEIBANK la dolar havalesi odeyebiliyorum..benim icin en onemli nokta bu oldugu icin bunu sormak zorunda kaliyorum..nedesise tum paketlerin altinda xxx ytl yaziyor..burdan ytl odemesi yapamadigim icin ilk once onu sorayimki sonra diger sorulara geceyim?:)

Duman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ne kadar trafik alan lazım? Turkiyede bu işi hakkıyla yapan çok az yer vardir herkesle çalışılmaz 3 gun sonra başka yerden host arayişina geçersin dikkatli olmani tavsiye ederim. (japon para birime gelince hesaplamasinida yapar bozarlarda sen merak etme o kısmını:)

GuLSehri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu gidisle ben birsey alamayacagim sanirim..3 gundur 3 kisile anlastik.. biri bana yen hesabi acicam dedi 3 gundur msn de ama cit yok biri yine odeme seklinde sorun cikti digeride ftp lerine giremiyorum..
bana 1-5 gb arasi alan en az 50 gb trafik 100-150 $ arasi odeme nakit credi card'ila odeme istiyorum..ve 1 saatte islem bitirecek uzman..cok seymi istiyorum allah askina nedir bu sansizligim?

winsock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
paypal ile odeme sansiniz varsa yardimci olabilirim

GuLSehri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
paypal kullanmadim hic..zamaninda ogretin dedim ogretende olmadi:) dogrusu nedir neye yarar nasil kullanilir bilmiyorumda? ama direk kredi kartila odeme yapmak istiyorum

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5