İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

reseller almak istiyorum ama??

GuLSehri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
reseller almayi cok istiyorum ama bir turlu cesaretimi toplayamadim:)
dolandirilmakdan..
birgun yuzume pat diye kapatilmaktan..
onca verilmis paranin heba olmasindan..
acik ama agir acilmasindan kisacasi tr den istemiyorum..makine yurt disi ama iletisim her an turkce istiyorum..
acemiyim..
sitem buyuk ve cok yakiyor.
iki gun sonra yine para istemelerinden..
alan degilde trafigi cok onemli onun icin onereceginiz..tavsiyeleriniz nelerdir? kisa zamanda almam sart.
yurt disindayim o yuzden ytl den anlamam bana $ karsiligini soyleyin?
eger birile anlasirda alirsam sonra sonu kotu olursa valla burda rezil ederim sizi:)))
windows istiyorum
yardim lutfen..

GLadiatoR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
adabilisim.com.tr nin theplanet.com da sunucuları var ve şirketler isityorsan bir irtibat kur.

GLadiatoR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Arkadaşın satışını engellemek istemem ama fdc ile çalışmadan önce herkes iyi düşünsün.

GLadiatoR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Doğrudur ben zaten dakikhost.com ile çalışıyorum ama almanya dan alıyorum sunucuları kendileri ilede bir problemim yok uzun süredir çalışıyoruz. Milletin ola bilir bilmiyorum. Fdcservers ın hattı gidip geliyor 5 yıldır orada sunucum vardı cektğim perişanlıkları ben biliyorum.

GLadiatoR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Doğrduur hocam senin sunucu iyi ola bilir arkadaş araştırsın zaten son zamanlarda düzemeler olmuştu.

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
iyide ben arkadaş araştırmasın demiyorumki araştırsın diye bilgilerimizi verdim!

S

sasu

Misafir
webabi.com fiyatlar uçuktur ama 5 yıldır piyasadadır.güvenle çalısabilirsin
not:sunucuları ev1 de bulunmakda

GLadiatoR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Arkadaş mesajlarımdan dolayı bana - rep vermiş :) Benim belirtmek istediğim Fdcservers ın makinelerinden yıllardır hrkes sorun yaşıyor ve forumda bu konularla ilgili yüzlerce mesaj var araştırılsın bakalım.

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
Boş şeyler yazıyorsun die -rep verdim.Arkadaş bi konu açmış bende bi cevap yazdım, ardından sen 2 gerekli, diğerleri gereksiz mesajlar yazmaya başladın.Her mesajda aynı şeyleri söylüyorsun, kirli kalabalık.Geri dön oku kendi mesajlarını ve kendine bidaha -rep ver.Eminimki boş mesajlara devam edip konuyu saptıracaksın.

GLadiatoR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
48 saat uykusuzluğun üstüne mesajlarda biraz bozukluk olabilir ama sonunda neyi anlatmak isteidğimi belirttim ve zaten kanıtlanmış birşey. Sen kendi kibirinne ötürü dön kendine - rep ver. Neyse arkadasın konusu dagılmasın kolay gelsin herkese. Arkadaşada iyilik ettim sanrım birini tanıdı daha başlangıçtan :)

GLadiatoR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Ne olduğunu ıspatladın :) Sorun çıkarmaya gerek yok ilginiceklerdir sizinle iyi çalışmalar.

varyemez

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
resellerzoom.com u tek geçerim bırak turk firmalarını ;) advanced paketleri yoğun sitenin trafik ihtiyacını karşılayacaktır..

Uzak444

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bence FDC Servers 'i lekelemekten vazgeçin bizde çalışıyoruz neden bize birşey olmuyorda size oluyor ?
çifte standartmı var yada böylemi düşünmek lazım

Geçenlerde değerli bir arkadaşım (Forumda Kayıtlı bir üye muhakkak burayı okuyacaktır) Petr'e (FDC nin sahibi) yazdı forumlarda FDC çok fazla lekeleniyor neden bu böyle oluyor dedi

Petr: kişi müşterimiz olabilir yada resellerimiz olabilir sorun değil ancak ne olursa olsun aldığı hizmetin ödemesini yapmak zorunda dedi

Yorumu okuyanlara bırakıyorum..

Dahada Emin Olmak isteyenler : [email protected] (MSN)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5