İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Reseller almayi düşünüyorum ama

xfatihx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mrb arkadaslar Reseller paketi almak istiyorum hosting belasina kesin çözüm getirmek icin.
ucuz kaliteli bildiginiz bir yer varsa önerirmisiniz.

S

Surkent

Misafir
Pembekedi nasıl cc istiyor anlamadım ?... Banka havelesi ve 128 bit şifreli türk hosting sitelerinde güvenli şekilde odeme yapabilir... reseller veya hosting paketi satın alabilirsin.

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
türk değil yabancı yerlerden bahsediyorum türk almam. ucuz güzel yerler var ama işte cc sorunsalını çözmek lazım tabi.

SpYTaZz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
pembekedi' Alıntı:
o ne nasıl alınır nasıl kullanılır

şurayı da tavsiye edenler var
www.surpasshosting.com

hım hiçmi kredi kartın yok ?
sanal kredi kartı istediğin limit belirliyebiliyorsun ama normal kredi kartın olması lazım garanti bankasınınki çok iyi...

acil ihtiyacın varsa istediğin paketi ben kendi cc ili alırım sen bana havale gönderirsin tabi yıllık olacak her ay ne sen nede ben uğraşim :p (güvenmek sana kalmış)

GuvenliHosting

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
neden türk firmaları? olmaz
bence senin gibiler olmaz
senin gibilere de yabancılar yakışır...

SpYTaZz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

crawler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
absürt metaryal yoksa sitenizde , olabildiğince türkiyede barınan bir şirketten host almanızı tavsiye ederim , hız ve teknik açıdan.

xfatihx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
forumdaki bir arkadasla anlaştik tşkler önerileriniz icin
benim dilim yandıgı icin artik her önüme gelenden host almak mi allah korusun.
mertweb maduruyum.:)bişey olmaz ders oldu bize.

S

Surkent

Misafir
SpYTaZz' Alıntı:
istiyen istediği yerden alır okadarda vatan seversen sen neden yurt dışındaki firmalar ile çalışıyorun??

http://www.whois.sc/guvenlihosting.com
http://www.whois.sc/guvenlihosting.com
http://www.whois.sc/mp3istek.com
http://whois.webhosting.info/mp3istek.com

Merhaba;

Dostum mp3 Hosting Satan Firmanın Yüksek Oranda Banwith'e ihityacı vardır. Tr merkezli sunucular ve turktelekom bu fazla banwith olayını karşılayamadığı için arkadaşımızın yurtdışından sunucu alması gayet doğal..

saygılarımla.

SpYTaZz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Surkent' Alıntı:
Merhaba;

Dostum mp3 Hosting Satan Firmanın Yüksek Oranda Banwith'e ihityacı vardır. Tr merkezli sunucular ve turktelekom bu fazla banwith olayını karşılayamadığı için arkadaşımızın yurtdışından sunucu alması gayet doğal..

saygılarımla.
Merhaba ;

Pembekedi'nin ne yapacağını nerden biliyor belki yüksek bw harcayan bir site yapacak.
Burda onemli olan hosting satan arkadaşın böyle tepki vermesi ne olup olmıyacağı kime ne yakışıp yakışmayacağını omu karar veriyor ozaman bence böyle bir kişiliğin hosting satması yanlış derim bu tarz hareketler sergilendiği sürece türkiyeden host alan kişi azalır.

saygılar.

Umit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
15 $ lık reseller bana yeterken, şimdi 100 $ veriyorum. Makinam var.
85 $ fazla veriyorum ama kimseye küfür etmiyorum :)

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ben tartışma gereği görmüyorum bile kendisi zaten "sen yabancı yerlere yakışırsın" diyerek beni yüceltmiş sağolsun teşekkür ediyorum:)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5