İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Reseller aranıyor. (acele)

impreza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
eleştirileriniz için teş.ler. tabi haklı olduğunuz konular var ben host satışı vs. reklamına ihtiyaç duyan veya kendini bu işe adamış olan biri olmadığım için eleştiriyi dozajında yaptığınız içinde teş. ederim. kendi web sitelerimi hosting firmalarının isteklerimi karşılayamamasından ötürü [ ya (bw) ve alan kullanımının yüksek olup yüksek ücret talep edilmesinden ya da ucuz hosting satan yerlerle daha önceden alışveriş yapıp en fazla iki ay çalışabildiğimi parayı alanın ortadan yok olduğu bildiğim için)] kendi sunucumda kendime ve kişisel kariyerimle beni tanıyan İnsanlara sağladığım web alanı hizmetleri bana birazcık olsun katkıda bulunuyor diye shellci.com hosting hizmetlerini yönetiyorum. zaten ismindende anlayacağınız gibi shellci.com aslında shellci.net e bağlı olup ircd shell ve dedicated bayiliği yapan ve uzun yıllardır kimseyi yüzüstü bırakmayan shellci.net yönetiminindir. 200 300 dolarlık script atıp reklam masrafına girip insanların parasını toplayıp 3 5 ay sonra ortadan yok olacak insanlar değiliz. 45 dakikaya template kullanarak site yapmasını da biliriz vakit ayırıp 10 günde script yazmasınıda biliriz. Sonuçta benim Adım Cevher Eğribel

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5