İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Reseller aranıyor. (acele)

dreamz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Linux/php/mysql

1 gb alan / 300 gb Band..

Makinanın hızlı olması ve hiç kapanmaması çok önemlidir.

Resellerda legal tek sayfadan oluşan absürt bazı domainlerde olcaktır.
absürt iznide olması bu yüzdende önemlidir hostta.

Tekliflerinizi ve makina özelliklerini başlık altında yazabilirsiniz.

impreza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Shellci.com Sitesi Shellci.net'e bağlı olup 2002 Yılından Beri Hizmet Vermektedir. Reklama İhtiyacımız Yok Arkadaşın İhtiyacına Göre Tavsiyede Bulundum. İnsanlara Burada İki Satır Gerçek Bilgi Veripde Mesaj Sayın 10 Olsaydı seni O halinle daha Çok Takdir Ederdim. Lakırdı Bunlar...

Ekstra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Site Templateyim Diye Bağrıyor Template Siteden 1 Kere Alışveriş Yaptım Oda Sansa İyi Adam Dek Geldi Template Siteden Alışveriş Yapmam.

HTservers

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Illegal içerik sunucularımızda serbesttir.
Reseller Paket 1 de 25gb trafik var ama artırabiliriz..
Sunucu:dual xeon 3.0 2gb ram 260 gb hdd unmetered bw linux cent os 4.4
cPanel ve Whm + fantastico safe mode=on
Dc:Ezzi (usa)
İstediğin reseller paketi hakkında iletişim kurabilirsin.

Saygılarımla..

www.turkiyespot.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Eğer genelev işletme belgen varsa amerikada hostumuz absürt kabul ediyor.
Tabiiki sayfandaki absürtlarda senin yapımın olacak ,yayıncısı sen olacaksın.
Lisans hakları senin oalcak öyle sağdan soldan toplama resimlerle,çalma filimlerle,dergilerden kestiğin manken resimleriyle yapılacak absürt siteye amerikan kanunlarının malesef tahammülü yok.

serQan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
akşam akşam güldürdün beni be seni gidi spamcı seni resmi genelev heee:))))

hiç güleceğim yoqtu konuya vereceğin cevap ya span reklam tarzı yada böyle olur, komedi show yapıyorsun sanırım forumda:)))))))

peli senin işletme belgen varmı bir çok iş yapıyorsun ya, cami yaptırmaya kadar yaptığın işler var, bu tür belgelerin varmı senin...?

sunucuların americadamı??? seni dc ne şikayet etmemi istermisin spam yapıyor bu diye, serverinı akpatın kanunlarınıza aykırı kullanıyor diye:)))

ne dersin...

winsock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Eğer genelev işletme belgen varsa amerikada hostumuz absürt kabul ediyor.
Tabiiki sayfandaki absürtlarda senin yapımın olacak ,yayıncısı sen olacaksın.
Lisans hakları senin oalcak öyle sağdan soldan toplama resimlerle,çalma filimlerle,dergilerden kestiğin manken resimleriyle yapılacak absürt siteye amerikan kanunlarının malesef tahammülü yok.

Senin resmi olarak host yapabilecegine dair bir belgen varmi ?

winsock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
adam absürt site yayinlayacak adamdan genelev belgesi istemis haliyle bizde arkadastan bir belge istedik . o laf burda host satanlara degil kimse üstüne alinmasin

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
500gb bw 2100 gb aylık transfer sınırsız email hesabı bir adet bedava domain ya da domain transferi 7/24 destek linux sunucu sınırsız ftp hesabı ayarlanabilir hata sayfaları phpmyadmin smtp server ve daha pek çok özellik var. ben uzun zamandır kullanıyorum memnunum. normalde 250 gb alan veriyolar verdiğim linkten kaydolursanız 500 gb alan olmuş oluyo absürt mp3 gibi içeriğe izin veriyolar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5