İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Reseller arıyoruz

H@run

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bir arkadasıma reseller arıyoruz arkadaslar . Maddi durumu iyi değil fazla. Öğrenci kendisi. 15 GB alan diğer özellikler sınırsız 20 ytl e satan varmı? Tesekkürler

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96
varsa bile kime hizmet verebilir ki bu özelliklerle ? .. ondan sonra forumda görürüz:) xyz dolandırıcısını protesto ediyorum

Mickey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
linux , php destekli 6 gb alan diğer özellikleri limitsiz(mysql hariç) olarak karşılayabilirim eğer ilgilenirseniz [email protected] ekleyebilirsiniz.

Mickey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben verdim arkadaşa ilk etapta 7,5 gb alan ilaveten herşey sınırsız demiş yanlız sınırlı sayıda mysql vardır bilginize BW limitsiz:) belki delice ama olsun öğrenci kardeşimizmiş durumunu anlattı bende iyilik yaptım ztn bayramda reseller kampanyası yapacaktım ircd kampanyasından sonra resellerde kampanya başlığı altında ama 2-3 gün beklemeniz gerek dolandırıcılarda belki başlıkları görür kendileride utanırlar ucuza kalite olmaz ama maliyetine kalite olur ;)

TNT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Her ne koşulda olursa olsun o hizmetin değeri o değildir.

Mickey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet ztn adamına göre değer biçtim ben hizmete göre değil verdiği hizmete göre 45645x fazla değer biçenlerde var ama ortada hizmet yok.. neyse konu fazla uzamasın kardeşimize verdik kullansın

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5