İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

reseller club a üyelik

malkom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar reseller club dan bayilik almaya karar verdim. Üyelik sırasında tr karekter kullanılıyormu acaba. Birden ödemeler paypal dışı kredi kartı ilede oluyormu acaba. Birisi bana msn üzerinden destek verirse çok makbule geçecek.

malkom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
üye olurken şu hayı verdi
Note : All Fields marked with * are compulsory.
Please correct the following Error(s)

:(

RAMBilisim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Üye Olurken işaretli (*) tüm alanları doldurmanız gerekir, aynı zamanda türkçe karakter desteklemez. +199$ Yüklemeniz gerekir, aksi taktirde bayiliklerine size kabul etmezler.

sonsuzhost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
domain kontak bilgilerinde Türkçe karakterler tüm dünyada kabul edilmiyor bu (Kurallar gereği) bu resellercluba özgü bir şey değil

malkom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
üye olundukdan sonra yatırılmıyormu 199dolar
birde para kurlarının seçildiği yer nasıl olmalı ben ikisinide ytl yapıyorum hata veriyor

Note: Make sure that you select both these fields with care since you cannot modify both the below currency fields once you have selected them.

Selling Currency: This will be used to display your Selling Price to your Customers and Sub-Resellers. Your Customers and Sub-Resellers will see all their transactions with you in this currency only.
Selling Currency: *

Accounting Currency: The field below is important; it represents the currency in which you maintain your books of accounts. Our system maintains all your transactions in dual currency. The system also calculates the Forex Fluctuation differences for each transaction incase your Accounting currency below is different from the Selling currency above.
Accounting Currency: *

malkom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
üye oldum sonunda ama sadece paypal ödemelerini kabul ediyorlar galiba k. kartını kabul etmiyorlarmı bunlar ya

sonsuzhost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
üye oldum sonunda ama sadece paypal ödemelerini kabul ediyorlar galiba k. kartını kabul etmiyorlarmı bunlar ya

destek ile bağlantı kur kredi kartını sisteme eklemek istediğini söyle sana kredi kartını ve kart sahibinin kimliğini önlü arkalı tarayıp mail adreslerine göndermeni isteyecekler bu arada 200$ üstü kredi yüklemen lazım slab1 paketine sahip olabilmek için.

malkom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
peki k. kartı ile olduğunda paypal gibi ekstra komisyon giriyormu ve sizler hangisini tavsiye edersiniz paypal mı k. kartı ilemi. Birde bu 200$ kredi yükleme sadece ilk yüklemedemi geçerli daha sonraki yüklemelerde kredi limiti oluyormu acaba_?

sonsuzhost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
peki k. kartı ile olduğunda paypal gibi ekstra komisyon giriyormu ve sizler hangisini tavsiye edersiniz paypal mı k. kartı ilemi. Birde bu 200$ kredi yükleme sadece ilk yüklemedemi geçerli daha sonraki yüklemelerde kredi limiti oluyormu acaba_?

Base Slab paketindeki fiyatlardan domain alabilmen için 200$ üzeri yüklemen lazım çünki ödediğin paranın 5-10$ civarıda kar işlem ücreti olarak kesilecek (paypal la ödemedede sanırım aynı şekilde kesinti yapılıyor)

ilk ödemenden sonraki yapacağın ödemelerin miktarında bi zorunluluk yok ancak ne kadar kredi yüklersen yükle bu 5-10$ işlem ücreti yüklediğin krediden kesilecek.

HDDServers

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ve ben bir açiklama daha yapicam sonsuzhost yapmamis 199 Dolar yükledigin zaman sana doman 13 14 YTL civari dan vericekler yani senin 300 400 dolar yüklemen lazim uygun fiyat alman için şahsen ben denedim pişman oldum 20 dolarim kaldin içerde şuan sonsuzhost ömer abi ile çalişiyorum kendisinden bayilik aldim çok memunum bence sende sonsuzhost dan al derim 199 dolar verme bence :) hemde 6.95 den alirsin sonsuzhost dan

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5