İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Reseller Diyebileceğim Reseller Lazım!

MilliFantazi

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
3
Mrb arkadaşlar.

2005-2006 yılında biz reseller'e canımız gözüyle bakardık ama şimdi herkes çerez gibi reseller satıyor. 5-10 YTL'ye satan arkadaşlarım var. Benim sitelerim aslına bakarsanız, VPS veya Dedicated istiyor yalnız; ben hem güvenlik açısından çekiniyorum. Hemde şimdilik o kadar çok ahım şahım hitim yok. O yüzden gerek duymuyorum.

Aylık = 40-50 YTL ödeyebilirim.

Kesinlikle ama kesinlinke ben sitelerimin 1 SN offline olmasını istemiyorum. Genel problemler veya DC kaynaklı sorunların dışında kesinlikle böyle birşey olmasını istemiyorum. Teklif veren arkadaşların, firma olması şarttır. Sitesine girdiğimde TLF, adres, ulaşım bilgileri, vergi levhası görmeyeceğim arkadaşlar teklif vermesinler. Fatura istiyorum. Daha önce ağzım yandı, DB olaylarından ötürü. Lokasyon aslında fark etmez ama bana absürt izni de lazım olacağı için Almanya veya ABD lokasyon olması güzel olur diye düşünüyorum. Yinede tekliflerini bekliyorum. Hiçbirşey yapamadık satarız siteyi gider. Kesinti yaşamayacağım, sitelerim hep açık olacak, Linux, cPanel, taşıma işlemlerini arkadaşın gerçekleştireceği bir Reseller arıyorum. Benim yazmayı unuttuğum yerler olursa, sorabilirsiniz. Bu kadar yazı yazdığıma bakmayın, gerekli işlemler (ödeme,hesapları taşıma,siteleri aktif etme) bittikten sonra, bir daha birbirimizi görmeyiz :D çünkü zaten herkesin işi başından aşkın. Aydan aya belli günlerde paranız hesabınıza yatar o kadar. Alacağım arkadaştan 2 gün deneme süresi isteyeceğim. Lütfen bu kriterlere uyan arkadaşlarım cevap atsınlar.

Çünkü, bugün zannetmiyorum herkesin Reseller'e 40-50-60 YTL ödediğini. :)

Her neyse, teklifim-isteğim budur. Gel kardeş karşılarız diyen varsa bildirir ;)

Teşekkürler, saygılar.

Shadows

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İstediğiniz özelliklerde verebilirdim fakat "bana absürt izni de" olduğu için teklf vermiyorum üzgünüm temiz internet için bu tür siteleri barındırmıyoruz

MilliFantazi

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
3
İstediğiniz özelliklerde verebilirdim fakat "bana absürt izni de" olduğu için teklf vermiyorum üzgünüm temiz internet için bu tür siteleri barındırmıyoruz

Gerekirse, absürt olan siteleri elden çıkarırım diye not düşmüştüm. Ne olursa olsun, her zaman LEGAL devamlı kalacaktır ve legal kazanacaktır.

atalay22

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşım bir iki konu altında bende senin gibi konu açtım. Teklifleri verenleri msn ye çektim bir iki sorudan sonra vınn fırlayıp kaçtılar. absürt icerigi bilmem ama sağlam bişey arıyorsan sana yardımcı olabilirim. Şu anda harika bir sunucudayım kurtlar vadisini barındıran şirket ile çalışıyorum yardımcı olurum istersen bu işi titiz yapıyorlar.

wifi_security

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Web Alanı : 50.000mb
Band Genişliği : 250.000mb
Domain Limiti : Unlimited
E-mail Limiti : Unlimited
Mysql Limiti : Unlimited
Domain parked : Unlimited
Hosting Panel : Cpanel 11
Reseller Panel : WHM
Lokasyon : ABD E.NET
Hat Çıkısı : 100mb/s

Aylık Ödeme : 35YTL
Yıllık Ödeme : 350YTL

İletişim Bilgileri :

MKO İnternet Hizmetleri ve Reklamcılık - İZMİR
Adres : 1593/1sk no:15 kat:6 daire:672
Tel : 0232 486 36 67
mail : [email protected]
msn : [email protected]

Not : Fiyatlara KDV dahil Değildir
Fatura 5iş günü içinde adresinize yollanır.

Saygılarımla

infodestek

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Size özel olarak hazırlamış olduğumuz reseller paketimiz aşağıdaki gibidir.

Extra Reseller
-----------------------

15 GB Web Alanı
150 GB Band Genişliği
Sınırsız Domain Barındırma
Sınırsız E-posta Hesabı Açabilme
Sınırsız MYSQL Hesap Yönetimi
ASP, .NET, CGI, PHP5

44 YTL (KDV Dahil) / Aylık
440 YTL (KDV Dahil) / Yıllık

Firmamız ANTALYA'da faaliyet gösteren bir bilişim firmasıdır.

Detaylı bilgi için : http://forum.iyinet.com/sirket-tanitim/82544-infodestek-internet-hizmetleri.html

Sunucularımız TEKLAN A.Ş. (İstanbul) ve NIXCON A.Ş. (İstanbul) Veri merkezlerinde bulunmaktadır.

SAYGILARIMIZLA

INFODESTEK İnternet Hizmetleri
-------------------------------------------------------
Adres : Hasan Subaşı Cad. Balcı İş Merkezi No:8/11 ANTALYA
TEL : 0 242 243 00 90 (10.00 - 18.00 arası)
GSM : 0506 298 28 79 (24 saat)
MSN : [email protected]

Peridokya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba

Kısa Süre İçin

35 Gb alan
250 Gb trafik
Almanya Netdirekt
Cpanel/whm
5200x 2 4 gb ram
Aylık:
30 ytl
Ayrıca Şirket Bilgileri ve Referanslar için

Msn adresimiz [email protected]
Başka Paketler için Görüşebilirz.
www.yeni-gun.com İnternet Hizmetleri Saygılarımla...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi