İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

reseller hakkında yardımcı olursanız sevinirim arkadaslar

CoLd!uX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
merhabalar reseller gıbı satıs yapmak ıstıyorum ama baska fırmalardan reseller paket almadan yane sunucumu server mı ne almam gerekıyor tek makıneden ortalama 100 domain hesabı acabılmem ıcın ne gereklidir.örnek vermek gerekirse su sekılde yapmak istıyorum.sadece web hosting satısı yapmak istıyorum.şimdi yer saglayıcı faalıyet belgesi falan lazım dıyeceksiniz :) basvuru yaptım onay beklıyorum.yardımlarınızı beklıyorum kolay gelsın.

LaTenT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Sunucu kiralaman gerekir. Aylık maliyeti 100-300 $ arası olur. Anladığım kadar bu konulara uzaksın. O nedenle önce resellerden başlamanı öneririm. Hem maliyeti daha az olur hem de hekiydi, virusüydü, saldırısıydı, taşmasıydı, güncellemesiydi uğraşmazsın.

http://bnd.com.tr/resellerhosting.php

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Bence siz hosting işine bulaşmayın...

Bilmeden teknik destek vermeye kalkacaksınız, hem kendiniz rezil olacak, hem müşterilerinizi rezil edeceksiniz.

Benim görüşüm budur!

maswey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
eğer hosting paketleri satarak gelir elde etmek istiyorsan sana yardımcı olabilirim 1 kuruş bile yatırım yapmadan affilate sistemi ile sattığın paket oranında %400 komisyon alırsın iletişim pm ;)

macroajans

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dostum daha ne alman gerektiği hakkında fikrin yokken sunucu yu nasıl yönetmeyi düşünüyorsun dahada önemlisi teknik deteği nasıl vereceksin forumlardan sorarakmı ?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5