İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Reseller için En güvenli yer ?

A

analist

Misafir
Arkadaşım üç ay içinde üçüncü resellerım.İlk ikisi gerçekten çok kötülerdi hatta bunlardan bir tanesi kendilerinin Türkiyede 9. olduklarını söyleyip-ki doğrudur- reklam yapıyordu ancak tam bir fiyaskoydu.Kelimenin tam anlamıyla paramla rezil oldum.Günlerce sitem kapalı kaldı.Bir diğeri abuk bir conrolpanel koymuş hadi dili türkçe değil bari ingilizce olsa yok o da değil İtalyanca veya ispanyolca gibi birşey.Kaç kere mail attım bakın bu dilden bişi anlamıyorum adam gibi bir dile çevirin-seçeneğim olsa kendim çevirirdim ama o da yok- ipleyen olmadı.Yaklaşıp bir aydır http://www.turhost.com ile çalışıyorum ve o kadar memnunum ki
Ayrıca control paneli olarak da plesk kullanıyorlar.Satış sonrası destek de gerçekten mükemmel.Yerleri İzmit'te ve çok kaliteli hizmet veriyorlar.Eğer Reseller arıyorsan mutlaka incele derim.Diğer arkadaşlar da mutlaka tavsiyelerde bulunacaktır.Hepsini iyice bir incele acele etme.Benim düştüğüm durumlara düşme.
Saygılar

comma

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Biz iyi bir reseller hosting hizmeti hizmeti sağlayabiliriz. 16 saat canlı destek, Anında aktivasyon, Linux veya Windows server seçenekleri. www.webkolay.net

hotweb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
silenceofdarkness Turkiyeden mi ariyorsun yabanci mi?

godaddy den hosting alma bence godaddy domain den baska birsey alma bence.

B

besturk.net

Misafir
dostum benim tavsilem www.elmasgunes.net ...
Adamlar her konuda profosyonel kodlama olsun, teknik destek olsun, server ayarları olsun.
Bende yeni geçtim elmasgunes'e ama gerçekten çok güzel tavsiye ederim...
Saygılar...

G

guajira

Misafir
Valla Elmasgunes'i bende tavsiye ediyorum. Destek kousunda gerçekten iyi. Cpanel kullanıyor. Ancak tek eksiği Fantastico'nun olmaması. Ama yine de Elmasgunesi tek geçiyorum. En azından kazık atmayacağından ya da yamuk yapmayacağından emin olduğum tek yer.

silenceofdarkness

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
yorum ve cevaplar için teşekkürler beyler biraz daha araştirip kararimi vericem artik bir yerde hotweb yerli yada yabanci cokda farketmiyor yani benim için ingilizce sorunum yok derimi anlatabiliyom

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5