İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Reseller ile hosting satışı yasakmıdır ?

ata350

0
İyinet Üyesi
Reaction score
35
Dahanet.net den reseller alacağım.Muhasebedeki adam bana ys ye gerek yok bizim denetlememiz yeterli oluyor dedi.Doğrumudur ? Zaten kocaman hosting şirketi kuracak halim yok.Eşe dosta , isteyene vereceğim.

mertozgun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Bazı forumlarda satış yasak, bazılarında serbesttir, ys almazsanız insanlar size güvenmez, Bence reseller ile bu işe girmeyin, hem piyasayı düşürürsünüz hemde işini ahlakıyla yapanların hakkına girersiniz ucuzdan sattığınız için, adam salakmı makine alsın gitsin onu datacenterda hat döşetsin, çoğu kişi zaten ucuz etin yahnisi olacağını bilmiyor , ucuz ucuz satıp sonradan mağdur etmeyin insanları.

Yusuf_

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Arkadaşımız eşe dosta vereceğim diyor ? Reseller niye var o zaman ? Kendilerini çok düşünüyorlarsa reseller satmasınlar böyle bir mantık olamaz.

Reseller ile hosting satanların yer sağlayıcılığı almasına gerek yok , ama güven için almanızı öneririm , yolunuz açık olsun.

mertozgun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Arkadaşımız eşe dosta vereceğim diyor ? Reseller niye var o zaman ? Kendilerini çok düşünüyorlarsa reseller satmasınlar böyle bir mantık olamaz.

Reseller ile hosting satanların yer sağlayıcılığı almasına gerek yok , ama güven için almanızı öneririm , yolunuz açık olsun.

Dostum, eşe dosta vereceğim cümlesini anladım, başlıkta satmak ile ilgili soru sorulmuş , bende başlığın cevabını verdim, ha şöyle dese, " ilk başta reseller sonra vps sonrada server kiralar veya alırım büyürüm yavaş yavaş " dese amennah ama hosting şirketi olmıyıcam diyor, bende dedimki ,eğer böyle reseller ile idare ediceksen hiç başlama, hem müşterileri mağdur edersin sonunda , hemde piyasayı düşürürsün , sonra diğerleri gibi r10 da boy boy şikayetlerinin dolaşmasını istemem...

ata350

0
İyinet Üyesi
Reaction score
35
Şöyleki : normal satışta yaparım.Ancak ben kimsenin hakkına girmek istemem.Piyasayı düşürmeyi sevmem , düşürenide sevmem.Zatende öyle bir amacım olmadı hiç.Ben kimseyi mağdur etmem.YS belgesizede bende güvenmem ama insanların bunu yapacağını pek zannetmiyorum ben kendimi güvendiririm insanlara , ki zatende bana güvenebilirler :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5