İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Reseller Paketlerinde Sınırsız Trafik BİZDE

hostAJANS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bizde hersey sınırsız

5 gb reseller geri kalanı hersey sınırsız ayda 10 ytl

10 gb reseller geri kalan hersey sınırsız ayda 15 ytl

50 gb reseller geri kalan sınırsız ayda 35 ytl

Paketlerimiz Lunıx yada Windows olarak 2 ye ayrılmıstır

Hosting Paketlerimizde de İnanılmaz indirimler yaptık 5 ytl den başlayan fiyatlarla daha fazla bilgi için www.hostajans.com

gf8

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
sınırsız diğe bişi varmı.?

ben senden 5 GB alan alacam 100 bin GB Trafik alacam sınırsızmı :))

yapmayın böyle yaws 3 kuruş kazanacaz die kandırmayın milleti

hostAJANS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar biz kampanyamızdan bahsettik ve size şöyle bir bilgi vermek istiyorum.Bizden alacağınız hosting karşılığında bizler sizlere bahsetmiş olduğumuz nitelikleri sağlayamazsak sizlere paranızı hem iade edeceğiz hemde 1 yıllık bedava hosting hizmeti vereceğiz.Şimdik Hodri meydan... Lütfen eleştirilerinizi denemeden sadece yoruma dayalı yapmayalım. saygılarımla Hostajans. iletişim için [email protected] 09:30-23:30 arasında bilgi verebiliriz.

sempaty

1
İyinet Üyesi
Reaction score
19
"Sınırsız derken Biz sıze 50 gb 500 gb trafik açtık mı zaten o sınırsız olur"

hem sınırsız hem sınırlı mı yani. üyeleri yanıltıcı başlık açmayın. net bir rakam belirtin

hostAJANS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
"Sınırsız derken Biz sıze 50 gb 500 gb trafik açtık mı zaten o sınırsız olur"

hem sınırsız hem sınırlı mı yani. üyeleri yanıltıcı başlık açmayın. net bir rakam belirtin

Sizlere kotasız olduğunuzu söylüyoruz.500gb trafik verılmesının sebebı daha doldurulamamıs olmasından kaynaklanıyor.Aralıksız yapılan kontrollerımızle trafık sınırı zorlandıgı taktırde anında yukseltılıyor.Sıstem olarak bır rakam gırmek durumundayız.Biz sözümüzün arkasındayız derken teminat olarak para iadesi verirken 1 yıllık ucretsız host verecegımızı soylerken bunlar size ne ifade ediyor anlamış degılım .. Şayet haksızlığa uğrarsanız sanayi ve tiaceret bakanlığına şikayette bulunursunuz.size gelin abonelik verelım musterımız olun.Zamanında sizi kandırmışlarsa hala piyasada iyi şeyler yapmak için uğraşan firmalar olduğunu göreceksiniz.Reklamlarımızdaki çelişkiden dolayı sizden özür diliyorum.Duzeltme yapılacaktır.saygılarımla
NOT: Kampanya duyurumuzda trafik kotanız şukadardır diye belirtilmemiştir.

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Deneme amaçlı "5 gb reseller geri kalanı hersey sınırsız ayda 10 ytl " olan paketinizi düşünüyorum.
Server özelliklerinizi, şartları ve sözleşmenizi gönderebilir misiniz? 10 YTL'ye KDV vs. dahilmidir?

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
linux mu windows mu windows ise bende almak istiyorum ?

sempaty

1
İyinet Üyesi
Reaction score
19
yok zamanında beni kandırmadılar. mesajım yönetici kimliğiyle üyelerin mağdur olmaması için. kişisel bir yorumum yok orda. yıllardır şu "sınırsız"lar insanları artık sıktı. gerek forumdan gerek başka yerlerden "sınırsız" olayı yüzünden canı yanan çok oldu. size özel birşey değil yani

hostAJANS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Deneme amaçlı "5 gb reseller geri kalanı hersey sınırsız ayda 10 ytl " olan paketinizi düşünüyorum.
Server özelliklerinizi, şartları ve sözleşmenizi gönderebilir misiniz? 10 YTL'ye KDV vs. dahilmidir?

Sunucu Özelliği : Intel Core2Duo E6550 2x 2.33 Ghz L2 4Mb FSB 1333 Mhz.
4096 MB DDR RAM ( 4 GB )

Siteye üye olma aşamanızda sözleşme şartlarını kabul ediyor yada etmiyorsunuz.Gerekli bütün bilgiler sitede mevcut.Size şunu açıkca söyleyebilirim ayda alacağımız 10 ytl değil bizi ihya edecek olan.Biz sizin bizden en iyi derece memnun kalmanızı bunun karşılığında ismimizi temsil etmenizi diliyoruz.tek temennimiz bu.Msn adresimizi ekleyiniz.yarın saat 09:30 dan itibaren gerekli işlemlerinizi yapalım.Yada sitede verilen hesap numalarımızın olduğu bankaya ait hesap numaranız varsa ( internet bankacılıgınız ) anında havale yapıp 15dk içinde hesabınızı aktif edebiliriz.Şuanda mesai saati dışında olduğumdan dolayı sizden yarın için yada bugece için mesaj beklıyorum.Ya da sorularınız varsa yarın dedıgım saatten itibaren bızımle her turlu sorularınızı sorarak aklınızda kalan sorunlarınızı gideririz.Saygılarımla HostAjans.

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
size bir teklifte bulunacağım msn yazarmısınız ?

hostAJANS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Websitenize girilmiyor şu an.

Sistemde lisans yenileme işlemi yapılıyordu.Sisteminiz hazır saat 14:00 dan itibaren aktif şekilde çalışıyor.Ftp ye sizin adınıza vermiş olduğunuz dosyalarıda yükleme işlemini yaptık.DB ye istemiş olduğunuz 777 chmod yazma yetkiside verildi.Siteniz sizi bekliyor. İyi çalışmalar.
NOT:Banner gönderimini size mail ile yapacağız.Ana sayfanızda en belirgin yere 468 x 60 boyutundaki bannerı koyarsınız.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi