İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Reseller Review Please.

relax

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
.asp veya extradan .php destekleyen 10-20 domain arası güveneceğimiz, güvendiğiniz reseller firması yazarsanız sevinirim makul fiyatları olanda olablir.
ayrıca ekonomikhost.net deki reseller 10 domain 10$ var dikkatimi çekti birde natro.com dan gördüm tercihiniz nedir, önerinizi bekliyorum.. tşkler.

relax

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
asp diyorum ben, linux hosting elmasgunes ayrıca php destekliyor cilisoft falan yok.reklam yapmana gerek yok.

WINDOWS HOSTING yorumlar lütfen

relax

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Adx' Alıntı:
AYLIK:40$
YILLIK:400$

hiç makul değil bence vps mi satıyorsun arkadaşım
yanözelden mesaj atmışsın iki farklı fiyatı aynı hizmet için vereceğinizi
referanslarınız yok
şirket görünümü yok
elle tutulur bir bilgi yok sitenizde
sağolun teklifiniz için

Paylasalim.Com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu şirket takıntısı nedir anlamıyorum. ben büyük bir firmayla calısıyordum.şimdi ayrıldım.ikide bir bant sorun edip durdular.şimdi deticated kiralayan biriyle calısıyorum ve cokta memnunum.2 aydır rahat rahat bant harcıyorum.şu mantıgı kafanızdan çıkarın artık.
evden hosting satmak mantıgından bahsediyorum.
adam yıllarını vermiş bu işe.kalkmış para denkleştirip kendi sunucusunu almış.aylık 200 300 dolar masraf yapmış ve hosting satıyor.
bilgisayarları amerikada hollandada almanyada diyelim.
kalkıpta adam firma olsun diye ofismi açacak ? boş dükkanmı açsın adam yani.
çok yanlış düşünüyorsunuz.bundan 8 sene öncede ben shell satıyordum ve evimden satıyordum.Bir kerede gelip birisi neden fatura vermiyorsun demedi.
O yüzden adamın sunucusu güvenilri yerdeyse hiç düşünmem .isterse 10 yaşında çocuk olsun banane.

E

Elithost

Misafir
Paylasalim.Com' Alıntı:
bu şirket takıntısı nedir anlamıyorum. ben büyük bir firmayla calısıyordum.şimdi ayrıldım.ikide bir bant sorun edip durdular.şimdi deticated kiralayan biriyle calısıyorum ve cokta memnunum.2 aydır rahat rahat bant harcıyorum.şu mantıgı kafanızdan çıkarın artık.
evden hosting satmak mantıgından bahsediyorum.
adam yıllarını vermiş bu işe.kalkmış para denkleştirip kendi sunucusunu almış.aylık 200 300 dolar masraf yapmış ve hosting satıyor.
bilgisayarları amerikada hollandada almanyada diyelim.
kalkıpta adam firma olsun diye ofismi açacak ? boş dükkanmı açsın adam yani.
çok yanlış düşünüyorsunuz.bundan 8 sene öncede ben shell satıyordum ve evimden satıyordum.Bir kerede gelip birisi neden fatura vermiyorsun demedi.
O yüzden adamın sunucusu güvenilri yerdeyse hiç düşünmem .isterse 10 yaşında çocuk olsun banane.

Firma olmak müşterilere güven veriyor , Ülkemizde hosting işi yapiyorum diyip ortaya çıkan sonra parayi vurup kaçan çoluk çocuk çok , müşteriler para veriyorlar ve tam güvenmek istiyorlar bunda da haklılar ,

Firma olup hala kötü hizmet veren çok yer var turkticaret.net gibi , gerçekten çok kotu hizmet veriyorlar turkticaret net ten gecen hafta sadece 8 müsteri geldi.

Paylasalim.Com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tabiki canım.kesinlikle dediklerine %10000 Katılıyorum.Ama yazık günah insanlara.Gerçekten bu işe emek verip 7 24 destek veren çok resellerci tanıyorum.
Onlar firma değil ne yapsın.sonuçta sunucu parasını zor karşlıyor adamlar.birde ofisi nasıl açsın.
Bence referanslara veya webhosting.info dan host edilen site sayılarına baksınlar.yada desteklerini ölçsünler.aynı anda 3 4 msn açıp baglansınlar ve mesaj yazma hızlarını test etsinler.
şahsen ben bundan 1 ay önce öyle yapmıştım :) dmsn miranda msn açıp adamı soru yagmuruna tutmuştum.1 tanesine cevap verdiği için işim olmaz diyip bırakmıştım :p

HitcH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
relax' Alıntı:
asp diyorum ben, linux hosting elmasgunes ayrıca php destekliyor cilisoft falan yok.reklam yapmana gerek yok.
WINDOWS HOSTING yorumlar lütfen
Bak simdi guzel arkadasim.
Senin orada yazdıgın asp veya extra php yazına istinaden yazdım. Ama "extra" kelimesini kaçırmısım.
Reklam yapma konusuna gelince ;
Buraya herhangi bir firma yazılmasını istemissin. Bende Elmasgunes.Net dedim. Bu reklam'a giriyorsa kimse sana Adres vermesin.
Ayrıca elmasgunes benim firmam değil. Abim değil, kardesim degil. Sen adres istedin bende önerdim. Bu kadar basit.
Ama eminim sen bunu anlayamayacak kadar ufaksın.

A

Adx

Misafir
Bir Pakete iki fiyat değil o
birisi Linux Paket
Diğeri Windows bilmem aradaki farkı bilirmisin şirket diye tutturmuşsun burdakilerden kaçı şirket ? ben 1998 den beri bilgisayar başındayın 3 yıl Bi firmada Teknikservislik yaptım 3 yıldır Web ile ilgileniyorum Başı 0438 211 olan Herhangi Bir Numarayı ara Serhat ONAY diye sor eğer cevap vermezlerse bu işi bırakırım yeterki adam bilgisayarla biraz ufakta olsun ilgilensin...
Bu şirket Muhabbeti Midemi Bulandırıyor burdakilerin hepsi toplansın benim 1 yılda verdiğim vergiyi denkleştiremezler hergün aynı soruşirketmisin aynı cevapları yazmaktan bıktım...

(Örnek )
#3 2005-02-13, 18:20
Desix
Junior Member Giriş Tarihi: Jan 2005

--------------------------------------------------------------------------------

Özel mesajda teklif ettiğiniz sitenizin reseller paketleri için bazı sorular sormuştum. Yanıt vermediniz. Burdan da sormak istiyorum aynılarını diğer arkadaşların da faydalanabilmesi için.

Linux sunucularınızı nerede barındırıyorsunuz?
Referanslarınızı görebilir miyiz?
Sabit tel vermemişsiniz. Şirket değil misiniz? Fatura veriyor musunuz?

Bu soruları yanıtlarsanız daha çok müsteri çekeceğinize inanıyorum..

(Cevap)

Adx
Junior Member Giriş Tarihi: Feb 2005

Konu Hakkında

--------------------------------------------------------------------------------

Tabi ki Açıklıyım Hepsini
Serverlarımız: Amerika Florida Eyaletinde Barındırlmaktadır..

Referanslarımız : Eski Firmamız Adına Yapılan Siteler Tabiki Bulunmaktadır Şuanki Firma Adına Yapılmıs Herhangi Bir Site Bulunmamaktadır Fakat Şuan Tasarımı Ve Hostingi Tarafımızca Üstlenilmiş Olan 3 ad. Gov.Tr uzantılı Kurum Kuruluşlara Ait Web Sayfası Bulunmaktadır Tasarımları Henüz Devam Etmektedir Firmamız 3 Gündür Faaliyette...

Vergi : 14.2.2005 Tarihi itibariyle OnayHost İletişim Ve İnternet Hizmetleri Adına Vergi Numarası ve Levhası İçin Gerekli Başvurular Yapılmış Olup 1 Hafta İçerisinde "Yeni" Vergi Numaramız Alınacaktır. Yeni Vergi numarasının sebebi Ortağı olduğumuz firmayla ayrılmış bulunkatayız ama bu hafta içerisindede verilecek siparişlerde eski vergi numaramız üzereinden fatura kesebilmekteyiz..

E

Elithost

Misafir
fatura kesmeyen hosting siteleri, firma acipta devlete vergi ödeyenlerin hakkı yenmiyor mu o zaman?

iyinet forumdan birisi geldi msn ime adam bana sadece tek soru sordu "ABi bu isten para kazaniyormusun diye" Evet dedim. Ve benden hosting almak istedigini soyledi..benden alip baskalarina satacakmis..(bir anda adam uçtu hostingçi oldu ehueeh)adam hicbir seyi bilmiyor 24 saatte delirtti beni , hiçbirşey bilmediği için reseller hizmeti ve hosting vermedim kendisine, ve suanda bu sitede hosting firmasinin reklamlarını yapıp duruyor ne diyeyim illaki ondan birileri hosting alıcak e o zaman ne diyelim o müşterilerin hallerine eyvah eyvah...

A

Adx

Misafir
Tabiki Hakkı Yeniyor Utanmadan Birde Firmayız Diye Ahkam Kesiyorlar Kazandıkları Para Fakirin Yetimin Ekmeği Onun Bunun Hakkını Yiyip Firma Ayaklarına Yatıyorlar Ben Vergimi Verip Bu Tür İthamlara Maruz Kalıyorum Ama Vergi Vermeden İşi Götürenler Akşama Kadar Büyük Firma Diye Poh Poh lanıyorlar .... Elite Host Seni Kutluyorum Hocam...

Desix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Özel mesajda yazılanları ortaya dökmeden önce bi sorsaydınız keşke Adx..
Adı üstünde ÖZEL mesaj.. Kullanıcıların size sorduğu soruları böyle ulu orta yazmasanız daha iyi edersiniz..

Ayrıca yapılan sanki yanlış birşeymiş gibi de göstermiş oluyorsunuz ama keşke herkes böyle sorular sorarak hareket etse..
Hizmet almadan önce soru sormak kadar normal birşey olamaz..

Cevap vermekten bıktıysanız vermeyin o zaman.. Sizi zorlayan yok.
Eğer müşteri temalı bir işle uğraşıyorsanız, müşteriyle ilgilenmek de ilk sorumluluğunuz olmalıdır.. Bunları ben söylememeliyim.

Ayrıca madem aynı şeyleri söylemekten bıktınız. Bu bilgileri sitenize yazın ki insanlar bilsin. Kimse müneccim değil sizin 3 yıl teknikservis 5 yıl onu 7 yıl bunu yaptığınızı bilecek kadar..

Neyse hadi bunları geçtik..

Fatura konusunda tavır takınan arkadaşlar sadece kendileri bakımından düşündükleri için olaya farklı bakıyorlar bence.. Fatura vermek önemlidir..

1- Devlete iş yapıyorsanız vergisini vermelisiniz.
2- Fatura kestiğiniz zaman yasal yükümlülük altına gireceğinizden daha sonra sorun çıkması durumunda hem alıcı, hem de satıcı yasal zorunluluklarını bilir ve ona göre hareket eder. Etmezse de zarara uğrayan taraf hakkını alabilir.
3- Fatura demek bir nevi de güven demektir.. Çoluk çocuğu ayırmak için de kullanılabilir..

Bence bu nedenlerle fatura olayı kullanıcı için önemlidir..

relax

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
cevaplar
#6 rfirat : sizin başlığınıza gerekli görüşümü yazmıştım teşekkürler

#7 paylasalim.com: şirket takıntısı nedir anlamıyorum demişsiniz, bunu söyleme hakkınız bu başlık altında değildir, hizmet alan olarak herşeyi sorgulamam gayet normaldir alıcı satıcı arasına girmişsiniz, bahsettiğiniz şey illegaldir, legal olan şeyden yana değil iseniz beni ilgilendirmez.
#9 elithost.net: tşkler, benim bahsettiğim o tarz insanlardı

#10 paylasalim.com: benim bahsettiğim o tarz insanlardı.. benim arama kriterlerim onlar, cevap yazma zorunluluğunuz yok..

#11 arkadas: extra kelimesini kaçırmışsanız burdan özür dilemeniz gerekiyor, yanlış görmüşüm diye, ben sizin yanlış görüp görmediğinizi tahmin edecek biri değilim, hislerinizi okuyamam üzgünüm..elmasgunesin sizin neyiniz olduğu beni ilgilendirmez, zaten o arkadaşın reklama ihtiyacı yok, yazdığınız yazıyı anlamayacak kadar ufak olam konusuna gelince yaş ile ilgili bir kompleksi olan birisin sanırım, ve kendinden küçüklerede saygı duyman lazım eğer komplekslerin yok ise, zira eğer yaşını yanlış belirtmediysen senden bir kaçyaş büyüğüm sevgili kardeş..

#12 Adx: şirket diye tutturmuş değildim ilk mesajıma bakarsanız onu sadece opsiyon olarak vermiştim, eğer şirket diye tutturduğumu anlayacak yetenekte iseniz ne diye bana cevap veriyorsunuz, sizin ilgilenmediğiniz bir konuya. özel hayatınızdan banane ayrıca, mideniz bulanıyorsa kusun.. adınız soyadınız v.s benim için önemli değil, özel mesajı burda yayınlamak büyük saygısızlıktır..
windows ve linux arasındaki paket hakkında farkı bilirmisin diye ithamda bulunmak sizin kalitenizi gösterir ki ortada, böyle mahalle ağzı vari konuşmak yersiz. iki paket arasındaki farkı en başta sunan benim mesajları seçerek okuyun. herhalde iki işletim sistemini ayırıp bi extra bilgi gibi sunma kompleksiniz var saygı duyarım.. iyi takip edin müşteri kazanmak için yerli yersiz mesaj atmayın burası özel bir yer değil genel bir forum var üye olmayanlarda burayı takip ediyor bilginize..

#15 desix: Tam bunları yazacaktım bende, ben yazmadan yazmışşsınız umarım arkadaşlar anlarlar..

sonuç olarak benim bu başlıkta 2 mesajım var hiç birinziin yazdığı birşey ile alakaı değil bu kadar konu saptırmak dengesizlikten ibaret herhalde. objektif birisi umarım baştan aşağı okur ve benim yazdığım konu ile sizin alakasız mesajlarınızı inceler ve net bir mesaj yazar umarım.. teşekkürler

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5