İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Reseller son istek

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar 100 kere yazdık sorduk heryerde. Çoğu kişi yabancı host kullanıyor ama kimse yardım etme zahmetinde bulunmuyor.
Son kez soruyorum yabancı host olarak (özellikle reseller) önereceğiniz adresler nelerdir. Bu seferde yardım etmezseniz canınız sağolsun...

OnurSQL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ben gazzin.com 'u öneririm 17. gün %100 uptime ile yola devam :D dual xeon 2.8 ile

OsmanAtabey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
bende kullanıyorum google da araştırırken gördüm fiyatlarına ve teknik desteğine baktım satın aldım 1 ay dolucak yakında hiçbir sorun yok her türlü problemde anında yardım ediyorlar.Reseller veya hosting denemesi yapmak isteyen arkadaşlara önerilir kesinlikle

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ilk ay zaten beleş deneyin zararı olmaz di mi ;)

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Valla beles olani denemek lazim. Ama arkadaslar memnunmus zaten. Alicam sanirim kisa bir süre içinde.

R

rhifat

Misafir
[email protected] eğer reseller istiyorsan sana yardımcı olurum makul fiyata verebilirim 1 haftada test edersin beğenirsen alırsın kardeş

iyi günler

OnurSQL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
gazzin.com un fiyatlari normal yurtdisinda ki piyasaya gore..turk piyasasi ile fiyatlari karsilastirirsan..bunlar dolandirici bile diyebilirsin yani :D

O

oldtrafford

Misafir
OnurSQL,

Hit alan siten var mı gazzin.com da ? varsa görelim siteni. Gazzin.com uzay teknolojisi kullanıyor sanırım, millet 10'a satarken adamlar 5'e satıyor. Kokusu çıkar yakında merak etmeyin...

OnurSQL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
oldtrafford' Alıntı:
OnurSQL,

Hit alan siten var mı gazzin.com da ? varsa görelim siteni. Gazzin.com uzay teknolojisi kullanıyor sanırım, millet 10'a satarken adamlar 5'e satıyor. Kokusu çıkar yakında merak etmeyin...

plan 3'ü kullaniyorum...günde 1200 tekil hit'i olan almanca içerikli bir sitem var..gazzin.com adli baslikta sana bir post daha yazmistim..bilmeden denemeden yorum yapma..fiyatlar gayet normal...powweb.com , globat.com o zaman bunlarinda kokusu neden cikmadi?

O

oldtrafford

Misafir
X firmasından bir arkadaşım ve ben hosting alıyorduk, aynı parayı veriyorduk, arkadaşım godaddy.com da yarı fiyatına alırız dedi benim tereddütlerim vardı beklemek istedim, 3 ay arkadaşım godaddy.com a boğuşdukdan sonra benim godaddy.com dan 2 katı para verdiğim firmaya geri dönmek istedi. Sitesi sorundan kurtulmadı, sunucular yavaş devamlı hata veriyordu.

Denemek lazım baba sitelerle, yoksa günde 5 kişinin girdiği site ile anlayamazsın...

alca

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
baba o senin bileceğin iş piyasayı araştırmadan karar vermeyin ucuz ve kaliteli hizmet veren firmalarıda göz ardı etmeyin

www.line.com.tr kaliteli ucuz türk host firması veya www.gazzin.com oda aynen kaliteli ve ucuz ve ikisinin ortak yanı serverlarının theplanetten olması :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5