İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Reseller tavsiyeleriniz..

A

ALY

Misafir
Merhabalar..
İlk önce rica ediyorum ki firma sahipleri bişey yazmasın sadece kullanıcıların tavsiyelerini öğrenmek ve ona göre bir reseller almak istiyorum.

(*) Lütfen rica ediyorum Firma sahipleri kendilerini tanıtmasın...

Size göre Türkiyede ASP+PHP destekli reseller satan EN İYİ yerler nereleridir?

M

Makro Servers

Misafir
ALY' Alıntı:
Merhabalar..
İlk önce rica ediyorum ki firma sahipleri bişey yazmasın sadece kullanıcıların tavsiyelerini öğrenmek ve ona göre bir reseller almak istiyorum.

(*) Lütfen rica ediyorum Firma sahipleri kendilerini tanıtmasın...

Size göre Türkiyede ASP+PHP destekli reseller satan EN İYİ yerler nereleridir?

www.indexservers.net
www.hostticaret.net

M

Makro Servers

Misafir
trextra' Alıntı:
www.labina.net 1 seneye yakındır kullanıyorum.

kullanmadım ama kalitesinden eminim gerçekten firma olarak müşteri önem verdiklerini biliyorum bi arkadaşım almıştı ve çok övüyor arada kıskanıyorum :D başarılar labina

SLiM_BoY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Labina iyidir.1 seneye yakın onlarla çalıştım..Fakat ASP+PHP desteğini bir arada verirler mi bilmiyorum..

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
SLiM_BoY' Alıntı:
Labina iyidir.1 seneye yakın onlarla çalıştım..Fakat ASP+PHP desteğini bir arada verirler mi bilmiyorum..
Windows sunucudayım. Vbulletin kurdum. Yani PHP destekliyor :)

MySQL + MSSQL veritabanları mevcuttur.

L

LabinaHosting

Misafir
Merhaba,

Tüm Windows sunucularımızda sadece Asp, Asp.net 1.1 ve Asp.net 2.0 programlama dilleri resmi olarak desteklenmektedir. Windows sunucularda performans kaygıları sebebi ile php, cgi ve perl kullanılmasını tavsiye etmiyoruz, resmi olarak destek vermiyoruz. Php scritplerinizi çalıştırabilirseniz, sunucu işlemci kullanımını etkilemediği sürece herhangi bir kısıtlamamız yok ( http://www.labinareseller.com'da satılan paketler dışında ).

Saygılarımızla.
Zeynep Zengin
Müşteri Temsilcisi
http://www.labina.com.tr

D

Dot Net

Misafir
labina.net müşterisiyim yaklaşık 4 aydır hiçbir sorun çıkmadı, servis de çok hızlı. tavsiye ederim.

H

headsurfer

Misafir
Labina.net ile bundan 1 sene evvel 2 ay kadar çalışmıştım. Gerçektende iyi hizmet ve destek verdiler.

emirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ya bu labina ne güzelde hesap numaraları felan yok nasıl ulaşcaz onlara??

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5