İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

REseller Yardım sorularım var ustadlar

seslidostlukcom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar reseller almayı düşünüyorum ama alırken neye dikkat etmeliyim onu bilmiyorum aynı zamanda önceden almış ve memnun kalmış olan varsa önerileri alabilirim birde reseller alacagım kişinin teknik destegi online süresi iyi olmalı çünkü ilk defa alıcam reseller konusunda hiç birşey bilmiyorum bir domaini hosta yönlendirmek gerisinden çakmam anlıycagınız :)
Yardımlarınızı bekliyorum üstadlar

hostcunuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Reseller alırken aldıgın yerin sana verdigi özelliklere dikkat etmen gerekli tabiki birde teknik destek nasıl ona dikkat etmelisin.
Örnegin birisi sana 10 gb Alan 100 Gb Trafik aylık 20 ytl derse kesinlikle inanma tabiki türkiye lokasyon ise...

Detaylı bilgi almak istersn [email protected] u ekleyebilirsn...

mydeli025

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bir resellerde veya Hostinde en önemli şey..

Cpu dur.. %10 altındaki cpu tavsiye etmem..
Bw dir.
destek mail , veya msn tavsiye ederim.. Sonuçta bir sorun halinde telefon ile birşeyi veya ticket ile birşeyi kanıtlayamazsın..
Firma olmasınında hiç bir önemi yok bence forumdaki şikayet konuların yarısından fazlası firmadır.. Şahıs hesabı açıp millete fatura göndermeyen firmayım diye geçinen kişileride tavsiye etmem sonuçta fatura göndermeyerek yalan söylemiş oluyorlar..

Telefon numaralarını kontrol et hosting alacagın kişinin..
ödeme şekilleri arasında ptt online varsa daha iyi olacaktır zira banka kullanmıyor ise aylık 10- 15 ytl banka masrafı vermek yerine 3.5 ytl ile kurtulabilirsin..

Reselleride 1 veya 3 aylık almanı tavsiye ederim.Zira 1 yıllık alınca 2 gün sonra kapıya konulabilirsin..

gf8

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
Merhaba.
Reseller alacağin yer Firma olmalı

reseller alirken Öncelikle reseller sipariş vereceğin sitenin iletişim linkine bakarak kişinin firma olup olmadiğini anla
firma olmayanlar kapanicak...
2. 7/24 destek garantisi verebilmeli
3. kaliteli ve Sağlam olmali = www.dearshell.net/linuxbayi.php :)

[email protected] eklersen yardımcı oluruz

mydeli025

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba.
Reseller alacağin yer Firma olmalı

reseller alirken Öncelikle reseller sipariş vereceğin sitenin iletişim linkine bakarak kişinin firma olup olmadiğini anla
firma olmayanlar kapanicak...
2. 7/24 destek garantisi verebilmeli
3. kaliteli ve Sağlam olmali = www.dearshell.net/linuxbayi.php :)

[email protected] eklersen yardımcı oluruz

Hayırlı satışlar fakat siteniz açılmadı bir problem mi var yardımcı olmak isterim..

mydeli025

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
windows 'da asp , php siteler çalışır..
linuxda sadece php çalışır..

gf8

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
Hayırlı satışlar fakat siteniz açılmadı bir problem mi var yardımcı olmak isterim..

Selam sitemizde Prpblem yok allaha şükür

sadece server.dearshell.net makinesi yurt dişina server7.dearshell.net makinesine taşiniyor..

buda biraz zaman alabilir

.bu taşinma esnasındna dolayi sitemizden değil şu anda msnden hizmet veriyoruz bir kaç gün içinde Bütün sitelerimiz yurt dişina gecmiş olacak

+ ödeme tiplerimizde paypal dahil! Posta ceki dahil + iş bankası + vakıfbank + yapikredi Gecerlidir..

Çok kısa bir zaman içine kredi karti ile satişlarada başliyoruz..

Firmamızın Faliyet Belgesi bulunmaktadir.

basvurubelgesi.JPG

Reseller almak isteyen arkadas msn eklerse yardımcı olabiliriz

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5