İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

reseller zoomdan aldığım reseller paket hakkında soru?

S

seven7

Misafir
soruna karsilik degil ama sadece tavsiye benden,yabanci dil sorunu yasiyorsan alma yurt disindan bence...

zis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
seven7' Alıntı:
soruna karsilik degil ama sadece tavsiye benden,yabanci dil sorunu yasiyorsan alma yurt disindan bence...

ne yapalım türkiye de çok pahalı bu reseller olayları.mecburuz.ucuz olanlarda 2 gün sonra kapayıp gidiyor dükkanı :D

OnurSQL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
resellerzoom'da ayni kücük sitelerin icin ideal yer orasi..yüksek hitli siteleri barindirirsan yakinda suspend yersin hesabina.

A

altar

Misafir
100,000 hit aldım kapadı şeref yoksunları, düşünün bak o serverlarda 4 işlemci var ve 100,000 gerçekten küçük bir rakam, buna dayanamadı ve suspended diye bir mail yolladılar, tabi bende ne yaptım? bankayı aradım benim bundan haberim yok deyip, iki dilekçe ile tak diye paramı geri aldım.

OnurSQL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
altar' Alıntı:
100,000 hit aldım kapadı şeref yoksunları, düşünün bak o serverlarda 4 işlemci var ve 100,000 gerçekten küçük bir rakam, buna dayanamadı ve suspended diye bir mail yolladılar, tabi bende ne yaptım? bankayı aradım benim bundan haberim yok deyip, iki dilekçe ile tak diye paramı geri aldım.

eheh harbiden var mi öyle bisi..haberim yok dersem bende alabilirmiyim baska yerlerden :D

A

altar

Misafir
Alırsın ama bi daha host filan açmaz o firma sana :p kargo v.s ile teslim edilen bişey yoksa basit, ben sinir olduğum için yaptım yoksa kimsenin hakkı ile kazandığını isteyemem geri.

OnurSQL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bazen ödeme falan yapiyorum sorun cikartiyorlar..paramiz içerde kaliyor..nasil yapacagimizi bir anlatsana :D

A

altar

Misafir
şubene git, dehşete kapılmış bir ifade ile ben böyle bişey almadım bu ne diye haykır :p sonra dilekçe yaz :D onlar hallederler ama kötü niyetle kullanmayın sonra yasalarla ilgili sorunlar çıkabilir.

Ovetto

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
27
Bunu alışkanlık haline getirirseniz gizli forumlarda, e-posta gruplarında adınızı yazarlar ve kimse sizin kartınızı kabul etmez, dikkat.

A

altar

Misafir
doğru diyorsun dostum, eminim bunun yasal bir yaptırımı da olur böyle bir durumda.

OnurSQL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
phiberoptic' Alıntı:
Kardeş ben anadoluserver ın sahibiyim bende resellerlar ucuz aynı zamanda fatura kesiyorum( 3ayda 1 ) Şirketimin sicil numarası filan da var araştırabilirsin..

lafim sana degil..:)

zis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
adamalar sormaz mı kredi kartınızı iptal edelim mi diye? bu durumda normal olarak iptal etmeleri gerekir?

A

altar

Misafir
zis' Alıntı:
adamalar sormaz mı kredi kartınızı iptal edelim mi diye? bu durumda normal olarak iptal etmeleri gerekir?

Soru mu sormuşsun, cevap mı vermişsin anlamadım ama benimkini iptal etmediler.

zis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yani haberim yok bu ödemeden ben ödemedim demen.kredi kartı numaranın çalındığı anlamına gelmez mi? haliyle bu kartı iptal edelim demeleri lazım.ama demedilerse o bankadakilerin aklında şüphe ederim :)

yeniwebmaster

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
ya arkadaşlar bu resellerzoom dan hesabım var her ay para alıyorlar
sanalkart ta bi garip arkadaşın limiti sıfırlanmıyormuş
18 ytl kaldı :D onu kurtaralım bari

nasıl iptal ederiz bunu ?

zis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
nasıl yani.sanal kartta limit yoksa çekememeleri lazım.böyle bişey mümkün değil bence.limiti varsa çekerler.eğer hiçbişey yapamazsanız.bankanızı arayın sanal kartınızı iptal ettirin.yenisini çıkartın.bu kadar kolay

S

seven7

Misafir
yeniwebmaster' Alıntı:
ya arkadaşlar bu resellerzoom dan hesabım var her ay para alıyorlar
sanalkart ta bi garip arkadaşın limiti sıfırlanmıyormuş
18 ytl kaldı :D onu kurtaralım bari

nasıl iptal ederiz bunu ?

bence hemen bankaniza bi dilekce verin...

JetDizayn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
:D al bendede o kadar.
bende lisanslarımı aldım www.instantcpanellicense.com
lisasnlarımı iptal ettirmek için firmaya mail yazıdım.
cevap gelmedi. kartta limit kalmamıştı zaten. bende bekledim.
her gün günde 5 defa para çekemye çalışıyorlardı.
firmaya yine mail attım ama yine cevap gelmedi yine işleme devam ediyorlardı bende kart ödemesini yapmadım
bu işlem 1 ay sürdü bende inatla kartın limitini açmayım banka faizini yemeyi göze alarak bekledim napacaklar acaba diye ama bu gün olmuş para çekemye çalışıyorlar.
Allahtan bankam güzel işliyor :)
kartı yenilettim. ayrıca her sanal post aracılıgı ile işlem yapsam 1 dakika içinde arar teyit ederler.
Akbank Reklam olmasın ;)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5