İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ResellerClub Dikkat,edin Dolandiricidir.!

HDDServers

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba Arkadaşlar Reseller domain bayiligi almiştim bugun ordan domain panel bile dogru düzgün vermediler ilk hesap açilisinda 199 Dolar istiyolarmis ben 25 Dolar yatirdim ve hesap açmadilar domain limit eklemediler varmi böyle birşey param haram zikkim olsun onlara Resellerclub sakin sizde bu oyuna gelmeyin Arkadaşlar ben bin bir pişman oldum:( sizde olmayin. 25 dolar giti. bence büyük bi miktar ama geri alamiyorum parami da resmen dolandirildim..:(

Birde Arkadaşlar alişveriş yaptiginiz güvendiginiz domain firmalari varsa yazarsaniz sevinirim paypal kart geçen bi firma domain bayiligi alicam önerilerinizi bekliyorum. fazla pahali olmasin.

Saygilarimla

Miller

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Resellerclub'ın dolandırıcı olduğunu iddia etmek en az google'ın sahtekar olduğunu iddia etmek kadar saçmadır. Bugüne kadar kendilerinden dolayı mağdur olan ne bir firma tanıyorum ne de kişi.
Tam 4 yıldır resellerclub bayisiyim, bir kez bile problem yaşamadım.
Eğer bir yer senden depozito olarak 199 usd istiyor ve siz bunun 10'da birini yatırıyorsanız karşılığında ne bekliyor olabilirsiniz ki? Burada hata sizde olmasın sakın?
Siz; 50 YTL'lik host paketinize 5 YTL ödeyen birine host hesabı açar mıydınız?

Elmalarla armutları karıştırmayınız.

HDDServers

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Resellerclub'ın dolandırıcı olduğunu iddia etmek en az google'ın sahtekar olduğunu iddia etmek kadar saçmadır. Bugüne kadar kendilerinden dolayı mağdur olan ne bir firma tanıyorum ne de kişi.
Tam 4 yıldır resellerclub bayisiyim, bir kez bile problem yaşamadım.
Eğer bir yer senden depozito olarak 199 usd istiyor ve siz bunun 10'da birini yatırıyorsanız karşılığında ne bekliyor olabilirsiniz ki? Burada hata sizde olmasın sakın?
Siz; 50 YTL'lik host paketinize 5 YTL ödeyen birine host hesabı açar mıydınız?

Elmalarla armutları karıştırmayınız.

Ama Sonucta para ödüyorum oraya ve hesap parayi geçirmeleri lazim ? limit 0 diyo ben para ekledigim halde böyle bi durum varmi 199 Dolar göndersem oda yancak kesin yani ve siz nasil bayilik aldiniz bilgilendirirseniz sevinirim..

Miller

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hayır; 199 usd gönderirseniz paranız yanmayacak zira zaten alt limit olarak hesabın açılması için en az 199 usd göndermeniz gerekiyor. Üstelik onu daha sonra domain kaydında da kullanabiliyorsunuz.

Ben bayilik alırken henüz depozito istemiyorlardı ve ben ücretsiz bayi oldum. Bugüne kadar da toplam 3600 usd'lik domain almışım ve bir kez bile sorun yaşamadım.

HDDServers

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Peki şimdiki gönderdigim domain ler yandimi ? birde depozito almayan bi firma varmi ? yada 30 40 Dolar alan bi firma olabilir siz bayi panel açabiliymusunuz alt bayi ? bana bayi panel açarsaniz ben ücret size öderim yada siz bildiginiz depozito az olan bi firma varsa yazarsaniz sevinirim..:)

Miller

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yatırdığınız 25 doların akıbeti ne olur bilmiyorum ama resellerclub gibi köklü bir kuruluşun eğer izah edilirse o paranın üzerine yatacağını hiç sanmıyorum. Siz 199 usd ödedikten sonra konuyla ilgili ticket açarsanız onu da hesabınıza ekleyeceklerdir.
Evet; ben reseller hesap açabiliyorum ama ben bireysel bir kullanıcıyım ve başıma bir şey gelirse siz de açıkta kalırsınız. Bu tip riskli işlere hiç bulaşmayınız. sis.com.tr'den darxis'e ulaşırsanız size daha küçük bir miktar ile resellerclub bayiliği verebilir. Tabi domain fiyatları da nispeten yüksek olacaktır.
Veya foruma yazarsanız yardımcı olmak isteyen birileri çıkacaktır. (ben de yardımcı olmak isterdim ama asla kimsenin kurumsal olmayan bir yerden bu gibi konularda riske girmesini önermem)

Miller

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
6.99 com, net, org
Yabancı firma olarak onlinenic ve enom var bayilik veren ama onlar da depozito istiyorlar sanıyorum.
directi bayisi olup da bayilik veren firma bilmiyorum.

poetank

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Merhaba Arkadaşlar Reseller domain bayiligi almiştim bugun ordan domain panel bile dogru düzgün vermediler ilk hesap açilisinda 199 Dolar istiyolarmis ben 25 Dolar yatirdim ve hesap açmadilar domain limit eklemediler varmi böyle birşey param haram zikkim olsun onlara Resellerclub sakin sizde bu oyuna gelmeyin Arkadaşlar ben bin bir pişman oldum:( sizde olmayin. 25 dolar giti. bence büyük bi miktar ama geri alamiyorum parami da resmen dolandirildim..:(

Birde Arkadaşlar alişveriş yaptiginiz güvendiginiz domain firmalari varsa yazarsaniz sevinirim paypal kart geçen bi firma domain bayiligi alicam önerilerinizi bekliyorum. fazla pahali olmasin.

Saygilarimla

Hocam 1 YTL bozuk para ile Kola veren makinaya 25 Kuruş atıyor sonra da paramı yuttu diye makinayı tekmeliyosunuz yapmayın ayıp !

WHooBAY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Gerçekten böyle firmaları böyle bir nedenle karalamaya çalışman çok saçma. Keşke böyle bir işe girişmeden önce bilen birilerine danışsaydın. Yaptığın işin hiç bir mantıklı açıklaması yok bu işlerde.

antiTRust

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hocam 1 YTL bozuk para ile Kola veren makinaya 25 Kuruş atıyor sonra da paramı yuttu diye makinayı tekmeliyosunuz yapmayın ayıp !

+1 güzel cevap, ayrıca neden 6.99 a alıyorsunuz bayi olarak onu anlamış değilim ben kişisel olarak 5.99 a alabiliyorum hem de para depozito ödemeden, ha seneye de 7,99 olacak ki olsun önemli değil, resellerclub da zam yapar büyük ihtimalle

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5