İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

resellerzoom forumu açamay izin veriyomu?

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Burasi resellerzoom'un destek forumu degil sorularinin cevaplarini servis saglayicinin sayfalarinda aramalisin

3

3247

Misafir
Burası google'ninde destek forumu değil.Arkadaş sadece bilgi almak istemiş bilen varsa yazar.Yoksa geçer gider!..

zis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sağol 3247 sana katılıyorum.sadece bilgisi olan varsa yardım istemiştim.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Google genis bir kavram ona ayri forum acilabiliyor. Arkadasin son 2 gunde 3. yardim mesaji bu durumda bu firmaya ozel bir forumda acilabiliri ayrica buradan kimsenin soyleyecegi birsey o firmayi baglamaz ve garanti etmez. Sen gec git isersen 3247, giderken unlemli cumleleri de yaninda gotur.

3

3247

Misafir
Gereksiz bir tartışma başlatıyorsun.Ama ben sana katılmıycam.
Burası webmaster forumları.Webmasterları ilgilendiren her konu burda tartışılabilir.Yeterki kurallara uyulsun.Ayrıca burda kimsenin bir konu hakkında yaptığı yorum bahsettiği firmayı bağlamaz ve garanti etmez.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi