İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Resellerzoom kullanan var mı? nasıldır?

S

Senbul

Misafir
4.95 olan paketi kullanıyorum ; maşallah 3 aydır tık demedi desem yeridir.
İlk başlarda biraz zorluk cektim oda ingilizce fakiri oldugumdan dolayı ama suanda sorunsuz calısıyorum.
Fakat daha onceleride gerek burada gerek diğer forumda bu firmanın adı cok gecitiği için söyliyeyim.
Eğer kullanıcağın sitelerin trafiği yüksek ise en kucuk paketi alma ; bir ust paketi al ;ufak paketi alıp asırı trfik harcayanların hesaplarının kapatıldıgı konusunda cok mesaj yazıldı.
Ama benım gibi hafif trafikli sitelerin varsa gercekten cok cok hesaplı ve kullanıslı bir yer.
Kesinlikle tavsiye ederim...

Unutmam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben kullanıyorum 2ay olacak neredeyse çok sağlam
sunduğu fiyata göre kalite mükemmel.

sempaty

1
İyinet Üyesi
Reaction score
19
ben de bi ara almayı düşünüyodum ama kartın limiti dolmuş (öğrenci k.kartı :) ) borcu ödiyim alıcam ben de.. yani ikna oldum ben, almaya kararlıyım. ama kullanmadığım için bişey söyleyemiyorum

xfatihx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende kullaniyorum gayet iyi gidiyor iki ay oldu
aşırı bw harcamadan atmasinlar diye 19.95 $ olani aldim

drstranger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
6 aydır kullanıyorum, vadesi gelmiş. Gene ödeyecez cc den paranızı alamadık diye mesaj atmıslar. 16 sına kadar yolu var. Beklesinler az :D

BabaPanter

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar,
Bana belli bi zaman sonra "Dedicated shared ip" verdiler.B-1 kullanıyorum,bu normal mi? Ekstra bi ücret de kesmediler.Yoksa herkese mi veriyorlar?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5